Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ez a nő? Másfél éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez a nő? Másfél éve majdnem összejöttünk, azóta boldognak mondható párkapcsolatban élünk mindketten. Megegyeztünk, nem keressük egymást, erre befizetett szilveszterre minket is egy étterembe!

Figyelt kérdés
Az egyik legjobb barátommal él együtt, ők is jól megvannak, mi is, de ha ez a nő a közelembe kerül, vagy megfagy, vagy felforr a levegő, mert valahol rettenetesen vonzódunk egymáshoz. Nem normális! Mit akar? És legfőképp mit csináljak?
2008. dec. 28. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon egyszeru, ne menjetek el a befizetett etterembe, mashol szilveszterezzel a boldog partnerodddal! Ne engedd tonkremenni a kapcsolatodat!

Nem ertem, ha boldognak mondhato parkapcsolatban elsz, akkor miert kerdes ez, vagy ugy gondoltad, hogy elmentek szilveszterezni? Nagy hiba lenne, mert csak problema lenne belole!

Akkor inkabb dobd a partnerodat, es jojj ossze a novel, aki meghivott! Igy egyszerubb lenne.

2008. dec. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Azért kérdés, mert utálok embereket visszautasítani, megsérteni, de nem igazán tudom, hogy lehet itt "senkitmegnemsérteni":)

A párja az egyik legjobb barátom, hogy jönnék össze a csajjal, ne írjál hülyeséget légyszi!!!

2008. dec. 28. 20:40
 3/5 anonim ***** válasza:
79%
Megmondod, hogy mást terveztetek szilveszterre, elígérkeztetek XY ismerőshöz. Kifizeted az árát, szíves elnézést kérsz. Ha a barátja a te legjobb barátod biztos nem lesz gond. Vagy elmentek, te pedig megpróbálsz közömbös lenni.
2008. dec. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Miert vagy felhaborodva a valaszon? Egyertelmu, hogy elakarsz menni a meghivasra, csak azt nem ertem, akkor miert tetted fel ezt a kerdest itt?!

Hogyan tudnatok osszejonni?! Nagyon egyszeruen es gyorsan, hiszen vonzodtok egymashoz, nem?

Mondd a baratodnak, hogy mashova mentek szilveszterezni, ne haragudjon.

De szerintem te elfogsz menni a meghivasra, ezt mar te is tudod. Hat, akkor pedig jo bulit, es ne csinalj hulyeseget!

2008. dec. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kettőtöket, vagy négyötöket fizetett be?

Esetleg jelezd a párodnak, hogy nem akarsz velük barátkozni, és a közös programokat határozottan utasítsd el. A barátoddal pedig találkozz kettesben.

2008. dec. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!