Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg vannak olyan csajok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg vannak olyan csajok, akik hanyatt vágják magukat egy gyorséttermi kajáért?

Figyelt kérdés

Az egyik gyorséttermi láncnál dolgozom. Van egy cimbim, a mi településünkön lakik, Facebookon ismerősöm. Elég jómódú családból származik, egy (márkanevet nem írok) nagyértékű kocsija van. Ez a srác rendszeresen más csajokkal jön kajálni, falja a nőket.

A múltkor Messengeren dumáltunk a sráccal, mondom hát hogy-hogy ilyen gyorsétterembe hozod a lányokat? Nem lenne elegánsabb egy Gundel kategóriájú étterembe vinni?

Azt írta, hogy ezek ezek munkásosztálybeli, harmadosztályú r*bancok. Nincs igényük normális étteremre, egy Mcmenü vagy Whooper menü, az nekik már a csúcsok csúcsa. Olyan hálásak érte, hanyatt is vágják magukat egyből. Neki is jó, mert nem akar sokat költeni rájuk, így megússza a számlát 7-8 ezerből, míg egy Gundel kategóriában, minimum ennek a háromszorosára rúgna.

Én tudnék hozni egy csomó maradékot. XD

Most viccen kívül, nekem is bejönne ez? Egy gyorséttermi menüért, meg tudnám fektetni a csajokat?



2023. márc. 30. 17:56
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
71%

Nem, nem létezik olyan nő, aki nem csöves és mélyszegény, aki dugna egy kis kajáért.

Ezt vagy te találtad ki, vagy a buta ismerősöd adta így elő neked.

Amúgy 7000Ft-ból nem tudom hogy lakik jól 2 személy egy gyorsétteremben.Én "kistermetű" nő létemre megeszek 7000-8000Ft-ot pl egy McDonald's-ban.De miért?Mert kevés a kaja szar és drága is.

Annyiból már egy főétel körettel kijön egy közepes étteremben is, ahol normális kaját főznek.

2023. márc. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
93%
ja, aztán foglalj is állandó időpontot a nemibeteg gondozóba.
2023. márc. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
A barátod elég korlátolt és ostoba lehet, ha nem vágja, hogy valószínűlehlg a külseje és a kocsija vonzza ezeket a nőket, nem a mekis kaja. Én azt mondom, az efféle barmok, és az efféle baromat kedvelő nők maximálisan megérdemlik egymást.
2023. márc. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
75%

1

Hogy?:DDD

Ki a halál eszik ennyiért a Mekiben? Te vagy irgalmatlanul falánk vagy, vagy rosszul megy a számolás, de nagyon.

2023. márc. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
94%
Annyira szánalmasak az ilyen emberek. Nem, nem a lányok, hanem az olyanok, akik így beszelnek a másik nemrol, de azért minden gond nélkül megdugja őket. Szánalomra méltó, komolyan…ő mivel különb? Lehet, hogy a csaj vele fekszik le egyedül, ő meg sorban folyamatosan több novel is és mégis a csaj a rbanc? Hogy mi van? 🤡
2023. márc. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
0%

Igen létezik ilyen nő. Én is ismerek ilyet.

A haverod nagyon jól csinálja, rengeteg ilyen csaj van és ő jó érzékkel meg is találja őket.

2023. márc. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
66%
4, 7-8 ezer nem olyan nagy falás. Egy hambi, egy krumpli meg egy üdítő már 2500 körül van. És persze az a hambi kb 4 harapás... Kva drága és nagyon szar és kevés kaja:D Kb pontosan az ellentéte annak, mint amire a meki eredetileg létrejött.. Najó, nem teljesen, eredetileg is szar kaját akartak árulni, de legalább olcsón és elegendőt:D És gyorsan, ami szintén nem annyira igaz már.
2023. márc. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, azt tudtad, hogy egy cosmó nőnek bjeön az, ha csak sétáltok egyet és max esztek egy fagyit vagy isztok egy limonádét párszáz forintból?:D
2023. márc. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
73%

#4 Én nagyon ritkán járok, mert "nasinak, szemét kajának" eszem.Nem menüt veszek, hanem összeválogatok külön-külön ami tetszik, tehát nem azt nézem hogy jön ki olcsóbbra a kaja.

Épp ez az, hogy nem járok oda, mert szar.Konkrétan nem szàmolgatom mennyi a számla, de azt tudom, hogy ketten a férjemmel nem laknánk jól 7000Ft-ból így a Mekibe.Ennyi.Van amikor falánk vagyok, nincsen ezzel semmi gond.Ettől független egészségesen élek, mert fél évente egyszer lezabálok egy ilyen szutyok helyen.

2023. márc. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
5%
Vannak/voltak/lesznek.
2023. márc. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!