Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi alapján döntitek el,hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi alapján döntitek el,hogy talalkoztok személyesen is az illetővel?

Figyelt kérdés
Tegyük fel.Tök jól elbeszélgettek elsőre,megbeszélitek a talit,bele éled magad,aztán látod,hogy kiket követ.Tobb száz fel pucér nőt istagrammon ,ami persze még nem minősíti a másikat.A beszelgetésekben elbújtatott szexuális jelzők ,mikor világosan elmondtad neki ,hogy nem du*O pajtit keresel.Annyira el rontja a képet,pedig más rendben.A találkozót megbeszéltétek,elmennél,vagy nem érne annyit az egész?Nagyon túl gondolos,és szorongos vagyok,így inkább úgy voltam vele nem is írok neki,mert csak fel spanolom magam. Helyes srác,munkahellyel,ambíciókkal,de annyira elrontja az összképet az,hogy kiket követ,meg néha miket. Szerintetek?
2023. ápr. 1. 00:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem az ilyen dolgok igenis minősítenek valakit. Ez nem szimplán arról szól, hogy ő olyan filmeket like-olt, amiket te nem nézel, de ettől még másban hasonlíthattok. Messze kerüld ezt az illetőt, mert csak azért jó fej veled, hogy lefektessen.
2023. ápr. 1. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem túlgondolod. Persze ha teged az magaban zavar hogy kiket követ, akkor felejtős. Viszont ha csak azért kezdett el zavarni, mert túlgondoltad és arra jutottál, hogy csak meg akar fektetni akkor hülyeség. Bármibe bele lehet magyarázni hogy csak meg akar fektetni, szóval a gondolkodas ilyenkor csak árt. Menj el, ismerd meg, és majd kiderül. Megerőszakolni nem fog, ha meg korábban akarna szexet mint te akkor mondhatod hogy neked még ez korai. Szóval bajod nem származik belőle, de ilyen gondolkodással az összes lehetőségedet elszalasztod.
2023. ápr. 1. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
52%
Én az elsővel értek egyet.
2023. ápr. 1. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
58%
Én is csatlakozom az első véleményéhez.
2023. ápr. 1. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
33%

Ha ilyen szinten félsz a szextől, hogy ismerkedés alatt egy-két pajzán megjegyzés elriaszt, akkor azok a férfiak, akik szexre hajtanak maguktól fognak offolni.

A többivel elmehetsz egy kavéra, semmi veszteni valód nincs.

2023. ápr. 1. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%

5-ös, én nem félek a szextől, sőt, de aki nekem ismerkedés alatt (mondjuk még az első randi előtt írásban) szexuális témát előhoz, azt én offolom. Nem vagyok prűd, de ez nálam intelligencia kérdése. Mindennek megvan a maga helye és ideje. Én ebből nem engedek.

Kérdező, én most már elmennék a randira, ha már egyszer megbeszéltem vele. Aztán ott úgyis meglátod, hogy milyen.

2023. ápr. 1. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
61%
Más meg akkor nem megy randira, ha nem érzi azt, hogy a férfi nagyon vágyik rá.
2023. ápr. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én komoly kapcsolatot keresek, lehetőleg a jövendőbeli férjemet és gyerekeim apját. Mégsem vagyok a flört ellen, sőt.

Szerintem bele lehet vinni a flörtölésbe a hétköznapi humor mellett egy csipetnyi "félreérthető" szexuális humort is, de csak annyit, hogy épp mutassa az érdeklődést, de nem egyoldalúan nyomni. Ez picit megmutatja, hogy hasonló-e a humorotok, mennyire vagytok nyitottak stb. Nyíltan szexuális dolgokról kérdezni meg beszélni szerintem se jó.

De pl nekem kell is a kis flört, mert ha csak a munkámról kérdeznek a férfiak és olyan száraz interjú az egész, akkor nem érzem a motivációt a találkozásra, mert attól tartok, élőben is sótlan lesz a beszélgetés. A "milyen napod van?" szintén ilyen unalmas kérdés.

Szóval ha választani kell, inkább legyen kis humor és csipkelődés a beszélgetés alaphangulata, semmint túl komoly mély filozofálás (ilyenem is volt sok).


Ez a kúrólájkolgatás viszont nagyon visszataszító. Alap IQ, EQ az a szint, hogy ilyet ne csináljon.

2023. ápr. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 NTBS ***** válasza:
35%
Szerintem menj el. Élőben lehet, hogy más.
2023. ápr. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
48%
Férfiként mondom, olyat soha nem hívok el talira, aki irkálásból várja az "ingert". Az irkálás eleve egy személytelen, üres valami, a találkozó viszont tele van ingerrel, ott kell élvezkedni benne, a kisugárzástól kezdve, a hangsúlyon át mindenen.
2023. ápr. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!