Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól érzem, hogy nem akar semmit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól érzem, hogy nem akar semmit?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel beszélek, napi egyszer ír egy mondatot kb csak, de tudom, hogy azért többször fent van.

Én megértem, hogy elfoglalt de így úgy érzem nem igazán tudjuk megismerni egymást.

Azt írja szeretne találkozni és jobban megismerni de alig beszélünk és azt érzem nem is akar semmit.

Várok rá úgy érzem feleslegesen.☹️



2023. ápr. 6. 20:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Van valakike
2023. ápr. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

1

Barátnője nincs de más lányokkal szerintem ismerkedik akikre több időt fordít.

2023. ápr. 6. 21:01
 3/14 anonim ***** válasza:
86%
Engedd el, mert úgysem lesz jó vége.
2023. ápr. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
86%
akkor nincs senkike
2023. ápr. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
92%
Talonban tart, egyszer talán sorra kerülsz.
2023. ápr. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
89%
Találkozzatok minél hamarabb, aztán majd alakul (vagy nem).
2023. ápr. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

6

Találkoznék de hogy amikor egy normális randit sem tudunk megbeszélni napi egyszer egy mondat amit odabök.

2023. ápr. 6. 21:56
 8/14 anonim ***** válasza:
89%

"Azt írja szeretne találkozni és jobban megismerni"

Akkor egy mondatban áruld el neki, hogy jövő kedden X órakor ráérsz, és Z helyen szívesen találkoznál vele, ha neki is megfelel.

Persze ne szúrj ki magaddal, lehet, hogy kár az egészért, ha még képet sem láttál róla, nem beszéltetek telefonon és nem videochateltetek.

2023. ápr. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

8

Láttam képeket róla de alig beszélünk és én nem szeretnék addig találkozni valakivel amíg jobban meg nem ismerem de ha napi egy félmondatban beszélünk szerintem az azt jelenti nem nagyon érdeklődik irántam igazából.

2023. ápr. 7. 06:47
 10/14 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem meg pontva találkozáson lehet jobban megismerni.
2023. ápr. 7. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!