Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elsősorban a férfiak véleménye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban a férfiak véleménye érdekelne: szerintetek jó ötlet lenne első éves évfordulónkra (még nem volt eljegyzés) meglepni a párom az alábbival?

Figyelt kérdés

Először is: nagyon szoros már a kapcsolatunk, hamarosan házasság is lesz, baba is nemsokára megszületik.

Mivel kevés a pénzem, hogy valamilyen wellnessel meglepjem, azt találtam ki, hogy magam kényeztetném.

Mondjuk kuponokat kapna, amik "beválthatók".

- masszázsra (test, láb)

- arc masszázs

- manikűr, pedikűr, ha szükséges (de nem igazán értek hozzá :-))


+ halk lágy zene szólna a háttérben, gyertya kivilágítással, és csinálnék valamilyen aprósütit, meg innivalót, vmilyen speckó kávét, amit közben iszogathat majd.

Egyikünk sem az a sokat költök a másikra típus, szal az nem zavarná, ha nem ruhát vagy hasonlókat vennék neki.

Köszönöm a válaszokat!


2010. okt. 8. 12:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%

Szia!


ne haragudj, én nőként olvastam, és gondoltam válaszolok, bár nem a mi véleményünk érdekel.


Szerintem , ami nagyon romantikus, és ne rontható el:


Félhomály, halk, kellemes zene, finom kis meleg fürdő együtt, valami finom illóolajat becsempésznék, hogy az érzékszervek is akcióba lépjenek. Pl: valami finom virág ilattal rózsa, vagy ilyesmi.


Közben finom kis bort kortyolgatni.... a többi meg a te dolgod.


Ezt ha egy férfitól megkapja az ember, azt mondom, ISTEN a párom. :):) Én még nem kaptam ilyet, de elmondhatatlanul jó lenne.



21/L

2010. okt. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
42%

Még valami:


Közben fel is kérhetnéd egy -egy táncra, édes lenne. És ha mellé főzöl is valami finomat, tuti nyert ügyed van, mert ettől kedvesebbett kívánni nem lehetne.



Első voltam.

2010. okt. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

És az sem árt, csak úgy jönnek belőlem az ötletek, hahaha, ha pl szerzel egy jó kis testolajat, finom illattal azt is, egy jó maszi a fürdés után.....hm.....



Azon pedig ne stresszelj, hogy nincs pénzed welnessre, egy nőt nem ezzel lehet elcsábítani, a lényeg a hangulat, és ha imád, ez fantasztikus este lesz.



Sok sikert kívánok, és remélem elmeséled itt nekünk, hogy sikerült.

2010. okt. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Miért férfiak véleménye érdekelne? Gondolom te férfi vagy és a bnődnek csinálnád..., ezért inkább a nők véleménye kéne, h. érdekeljen:) Mert azt kétlem, h. nő vagy és a barátodnak akarnál pedikűrt:):D

Én nő vagyok, válaszolok ha nem gond:) Nos én nem biztos, h. örülnék neki...a masszázs talán még elmegy, de ne az legyen a meglepi, h. babrálja a lábkörmeimet:S Inkább főzz vacsit, mondjuk nekem ez is kicsit unalmas, így leírva, de ettől függetlenül én is örülnék neki:)

2010. okt. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én is nő vagyok, de tapasztalatból írok erről az ötletről :) Ln is évfordulóra vetettem be a kuponokat, és nagyon jól sikerült az akció :) Imádja a masszázst, így több ilyen tartalmú lapocska volt (hátmasszázs, masszázs fél órán keresztül :D stb.) Én még olyanokat is belecsempésztem, hogy autótakarítás (mindene a kocsija), vagy hasonlók.

Ezt a pedikűr/manikűr ötletet azonban furcsának tartom, nem tenném bele.

2010. okt. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nő, azért várja a férfiak véleményét. :D
2010. okt. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát de látod, utolsó előtti,v. nemtom hányadik is azt írta, h. furcsa a pedikűr, manikűr...férfinak, ez kicsit zavaró volt...azért gondoltam, h. férfi lesz a kérdező
2010. okt. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

ma 12:14 vagyok :)

Nem attól férfi a kérdező, hogy páran furcsának tartjuk a manikűr/pedikűr dolgot :D

Egy nőtől is ugyanolyan furcsa, hogy levágogatja, reszelgeti a párja körmeit :) Szóval ez az ötlet alapból butaság.

Szerintem pedig nő a kérdező, és véleménykutatást tart hogy a többi férfi mennyire örülne ennek.

2010. okt. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mellékesen: én még betennék egy "Kedvenc kajád elkészítése" -kupont is.
2010. okt. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Hajaj! :D

Azt hittem egyértelmű volt a stílusomból, hogy nő vagyok. :-)


A manikűr-pedikűrt azért találtam ki bele, mert a párom kényes a körmeire, folyton tövig vágja, jól elcseszi magának.. Meg a talpbőre rendbe tétele is jól jönne neki. :)

A tánc nem rossz ötlet majd, ha eljutunk odáig. :)

Az alkohol is jó lenne, de én terhes vagyok, és nem nagyon ihatnék, max 1 deci vöröset, de úgy meg nem jó, ha ő issza meg majdnem az egész üveggel (amúgy sem egy alkoholizálós típus).

A fürdetés sem lenne jó, mert már nagy a hasam, és nehezen férnénk el a kádban ketten, és a víz sem lehetne forró...

2010. okt. 8. 13:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!