Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » En vagyok csak ilyen egyedül?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

En vagyok csak ilyen egyedül?

Figyelt kérdés

Engem szinte semmi nem riaszt el ha egy szingli nővel kell ismerkednem. Meg tudom lelni a szépséget mindenkiben. Sot ha például a múltban prosti volt, vagy drogos, de mar megváltozott...ezek sem kizáró okok.Azt nezem, hogy most milyen ember. Minél többet beszélgetek valakivel, annál vonzóbb számomra.

Bar a csajokban is lennének ilyenek. De en 20bol 19x elhasalok valamin. Általában a kinézeten :/



2023. ápr. 10. 04:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hat nezd, a kinezeted az egy aktualis allapot. Ha ez vigasztal, en sem itelnelek el az alapjan, hogy evekkel ezelott hogy eltel, de a vonzalom az kell, erted :D
2023. ápr. 10. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
értem hát :S
2023. ápr. 10. 08:01
 3/7 anonim ***** válasza:
Nézz ki jobban. Egyik másik pasi olyan ízlrstelen gusztustalan.
2023. ápr. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hol vannak az ilyen emberek a környezetemből? :') amúgy én is meg tudom látni a szélen minden pasiban/férfiban, de úgy bárkiben. Néha előny, néha hátrány.
2023. szept. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
tegnap 16:58 Te jo fej vagy! :)
2023. szept. 5. 13:31
 6/7 anonim ***** válasza:

4. vagyok

*szépet

Akartam mondani. Igen, csak az a baj hogy magamban pont nem látom meg xd

2023. szept. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
tegnap 20:04 Eleg ha a pasik meg lassak benned a szepet! ;) nem?
2023. szept. 6. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!