Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Nagyon régóta próbálkozik nálam egy srác társkeresőn ismertem meg először és én már többször adtam neki esélyt, most utoljára mondta, hogy ő rontotta el és mindenképp jobban megszeretne ismerni elkezdtünk egy közösségi oldalon beszélni de alig alig írt most meg 2 napja nem is válaszol.

Pedig ő hangoztatta mennyire szeretne még egy esélyt és beszélgetni.

Bevallom nagyon rosszul esik mert eléggé tetszik nekem, nem tudom mit írhatnék neki én írtam utoljára megint, szinte bohócnak érzem már magam hagyjam és én se írjak neki?

Annyira rosszul esik tényleg. ☹️



2023. ápr. 10. 20:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el, sőt inkább tiltsd is le.
2023. ápr. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Úgy tűnik tojik rád, pl. mert éppen talált mást, jobbat.

S ha nem szeretnéd, hogy a párkapcsolatba kerülésetek során is így bánjon veled, akkor felejtsd is el a bánatba.

2023. ápr. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

2

Igazad lehet, de miért kezdeményez és mondja, hogy szeretne engem ha valójában nem így van?

Olyan rosszul esik, bár ő igazad van tojik erre.☹️

2023. ápr. 10. 20:42
 4/9 anonim ***** válasza:
76%

Sejtheted hogy veled párhuzamosan még vagy 10 másik lánynak is udvarol ugyanígy, hogy őt szeretné.

Általában ilyenek a pasik.

2023. ápr. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

4

Igen gondoltam nem csak velem beszél, de ha nem akar valaki semmit, borzasztó érzés, hogy elhiteti velem szeretne engem.

Képeket küldött, hogy épp mit csinál és ha nem írt bocsánatot kért de akkor is inkább kifogások voltak.

El kell engednek ezt az egészet de nagyon nehezen megy.

Benne láttam valamit úgy éreztem most más lesz de nem.

😥

2023. ápr. 10. 20:57
 6/9 anonim ***** válasza:

"én írtam utoljára"


Ne írj többet, rajta a sor.

2023. ápr. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Elvezi, hogy szenvedtethet. Azonnal tiltsd le.
2023. ápr. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Van ilyen férfi, aki élvezi ezt?
2023. jún. 12. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Van.
2023. jún. 12. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!