Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok volt már olyan, hogy egy roma pasi próbált veletek ismerkedni?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor lett valami belőle?Ugyanannyi eséllyel indult nálad mint egy fehér bőrű magyar pasi?

#Imserkedé
2023. ápr. 12. 19:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Szerencsére nem.
2023. ápr. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Volt. Le lehet pontozni, de teljesen esélytelen, hogy legyen belőle valami. Persze, hogy van kivétel, mindenki ismet normálisakat is, de meg lehet nézni a statisztikákat. Nem tudok azonosulni velük, egyáltalán nem vonzanak.
2023. ápr. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos többször is volt, de mindig elutasítottam. Lehet rasszistának hívni, de sose randiznék cigánnyal.
2023. ápr. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
27%

Nem tudom megkülönböztetni a romákat a magyaroktól, attól meg nem tartok cigánynak senkit, mert sötét a szem-bőr-és hajszíne. Tök ugyanolyanok, mint pár sötét árnyalatú magyar vagy román, és körülbelül annyira érdekel, hogy honnan is származnak valójában.


Volt már nem egy szép fekete hajú, sötétbarna szemű srác, akinek tetszettem. Volt, amelyik nekem is.

2023. ápr. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
53%

Ez komplexebb annál mi van a felszinen.

Vannak romák akik pl kihasználják az ostoba magyar nőket. A romák lopnak csalnak hazudnak zsiványok a roma nők is. A magyarok ehhez képest illegalitásban bárgyu bambabirkák. Az ilyeneknél magyar nő csak egy lyuk.

De vannak romák akik mögött nehéz sors áll és félnek, bizonytalanok, szeretetéhesek. Az ilyeneknél meg a csendes szolid zárkozott szintén ágrol szakadt vagy árva nők a befutók mint 2 sorstárs.ha roma, ha magyar csak ha hozzá hasonló viharvert "hontalan" árva, az már kapcsolatesélyes.

De ez ritkább. A rafinált mindenkit megkéselek kemény vagyok styl a gyakoribb, az ilyenek a nagypofáju hazudós rafkós cigó nőkhöz vonzódnak komolyabban, mert az hasonlít az anyjukra vagy családra.

Vannak magyark kultúrában nevelkedett romák, akik megtanulták ezt a small talkos udvarias beilleszkedést a magyar tsd-ba, járogatnak magyar nőkkel de nemigen házasodnak meg ilyenek.


És a sok kivétel akikről talán mások irnak majd.

2023. ápr. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nos, ha azt vesszük amikor utánam kiabálnak, jelzőkkel illetnek és szexre invitálnak, akkor mondhatni, igen, próbáltak már ismerkedni. Kulturált típus még nem próbálkozott, de valószínűleg nem is lenne esélye.
2023. ápr. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Félig cigány nőként randiztam cigány pasival, de nekem többet nem kell cigány. Nem tudok azonosulni az életmóddal (max minimális szinten, de ezek is csak a családi minták miatt), a viselkedéssel, úgy semmivel. Egy cigány család nem olyan mint egy magyar család, akkor sem ha magyarosan élnek. Vannak olyan cigányok akik magyarosan viselkednek, élnek, beszélnek, de akkor sem megy. Nem az én "műfajom".
2023. ápr. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
22%
Szenvedelyesebbek .
2023. ápr. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nagyjából a harmadik mondat után leállítottam, és igen, azért mert roma.


Bocs, nem érdekel, elég problémát okoztak életem során (a telep mellett laktunk kb), hogy messzire kerüljem őket.

2023. ápr. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Eddig amilyen roma pasas próbált velem ismerkedni, az mind az "Isten ments" kategória volt - pedig egyébként ismerek kedves, értelmes, dolgos roma férfiakat is, csak ők nem próbálkoztak nálam, és azért fehérbőrűből is bőven akadt katasztrófa kategória...Ű

pl.:

- az a típus, aki pénzt akar lejmolni, aztán meg puncsol, hogy ő miben tudna segíteni nekem meg menjek el vele randizni

- aki szó nélkül le akarna taperolni metrón

- aki azzal a felütéssel kezd, hogy "jó a csöcsöd" (és nem, nem pakoltam ki a melleimet)

- aki az utcán szobára hív "lakásos takarítós munka" jeligével, és felháborodik, amikor mondom, hogy van állásom, nem alkalmas (főleg hogy blézerben, laptoptáskával voltam, amikor leszólított, azért sejthette volna, hogy munkába megyek és nem a Burger Kingbe húspogácsát forgatni)


Egyébként romákkal óvatosabb vagyok, de ha elég jól megismerem őt is meg a családját is, akkor ismerkednék olyannal, aki tetszik is, személyiségre is passzolunk, nem az a balhés-rajos jelleg és nem is követi a cigány hagyományos családmodellt.

2023. ápr. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!