Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudjam , hogy valóban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjam , hogy valóban csak barátkozni akar egy házas pasi?Mit figyeljek?

Figyelt kérdés
Melóhelyről ismerem.Kb 1 éve van ott,kb fél éve vettem észre, és köszönő viszonyban lettünk. Közvetlen munkatársammal (egy idősebb nő)szokott beszélgetni,1-2 hónapja már néha váltunk pár mondatot,ha elmegyek arrafelé,vagy ő jön arra.Mindig ő kezdeményezte, mostanában már néha én is,mert amúgy én csak köszönök neki de ő megállít és elkezd beszélni vmit. Semmi félreérthetőt nem mondott eddig csak nagyon kedves és nyílt. Őszintén szólva olyan férfi akibe simán bele tudnék szeretni, ezért nem tudom, hogy megérné e vele haverkodni nekem. Ha meg én is bejövök neki esetleg és azért kezdett el most közeledni, akkor meg főleg, hogy inkább kerülnök kéne. Csak fogalmam sincs mi a szitu. Szerintetek, hogyan deritsem ki , hogy mivan?
2023. ápr. 18. 22:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
59%
A ferfiak a ferfiakkal szoktak baratkozni. A nok sose a barat szerepet toltik be az eletukben.
2023. ápr. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%

Miért gondolod, hogy lenne valami?

Mert néha hozzád szól, pont úgy, mint a többi kollégához is.


Figyeld ugyanazt, mint bármelyik másik pasinál, aki ismerkedni akart veled.

2023. ápr. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
66%
Hidd el, nem barátkozni akar.
2023. ápr. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
24%

Én házas férfival sohasem kezdenék! Egyáltalán!


Szentségtörést követsz el, ha folyamatosan arra gondolnál, hogyan csábítsd el! Inkább NE TEGYÉL semmit!


Tízparancsolatról hallottál már életedben?

2023. ápr. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
68%

Mintha mi tudnánk mit akar.

Kérdezd meg Frabatót, egy 20-asert azt mondja amit hallani akarsz.

2023. ápr. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem bazira nem akar tőled semmit a pacák. Ne erőltesd.
2023. ápr. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
92%

Nekem volt egy hasonlo szitum, kedves emlek.

Munkaba ismertem meg, az elejen koszono viszonyban sem voltunk es bunko is volt velem, de aztan elkezdett velem beszelgetni es o lett a legjobb baratom ott. Felesege volt 3 eve.

A tobbi feleseges ferfivel ellentetben o teljesen mas volt velem, nagyon ereztem hogy o tenyleg csak baratkozni akar. Soha nem nyomult, soha nem volt tiszteletlen, megvedett engem, es amikor rosszul voltam probalt jobb belatasra birni.

Tetszett, es bele tudtam volna szeretni. Imadtam a szemelyiseget..

De eszembe sem volt, tudtam hogy felesege van. O is momdta, ha hamarabb ismer meg most en lennek a felesege..ez kicsit fajt! De ez van! Volt egy masik feleseges ferfi is ott, na rajta ereztem hogy nem csak baratkozni akar, celzasokat tett ram, szexualis dolgokban is, mindig feltunoen nezte a testem stb.

Figyeld az apro jeleket!

2023. ápr. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
17%

"Szerintetek, hogyan deritsem ki , hogy mivan?"


Szerintem menj be a WC-be tedd szét neki a lábad. Kb. ez a szinted és ő is erre fog használni max.


Megérdemlitek a sorsotokat.

2023. ápr. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
De nem is rendszeresen megy oda hozzád...
2023. ápr. 19. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
84%

Én házas 40es vagyok.

Mivel otthon 0 szex így mindig "barátkozom" aztán hátha lesz szex.

Csak barát nem hiszem hogy kell egy házas férfinek.

De egy szerető tuti.

Én is így vagyok

2023. ápr. 19. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!