Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kisebb szünet után visszatérés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kisebb szünet után visszatérés a munkába,S egy pasi ezt mondja:Örülök,hogy itt vagy!Mire gondolhat?Vagy ez náluk nem olyan bonyolult,mint a nőknél?:D

Figyelt kérdés

2023. ápr. 19. 09:46
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Udvarias? Kedves? Ettől még nem biztos,hogy szerelmes beléd.
2023. ápr. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%

Pontosan arra, amit mondott: örül, hogy ott vagy.


Rossz lehet nektek, nőknek, hogy mindenen agyalni kezdtek. :-)))

2023. ápr. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
57%
Talán arra gondolt, milyen jó lenne ha orálisan kielégítenéd, aztán főznél neki babgulyást. Vagy tényleg örült, hogy ott vagy, mert olyan hülye vagy, hogy jókat lehet rajtad röhögni. Nem tudhatjuk, nem ismerjük, nem látunk a fejébe.
2023. ápr. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
Ennyi infóból nem derül ki. Ilyet mondhatok egy olyan embernek is akivel szeretek dolgozni és egy olyannak is akibe halálosan belezúgtam.
2023. ápr. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%
Azt jelenti, amit mondott. Se többet, se kevesebbet. Nem kell minden apró dologba beleképzelni többet, mondom ezt nőként.
2023. ápr. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%
Nem mindenki akar megdugni aki kedves veled. Persze lehet, hogy ő pont igen, de simán lehet az is, hogy nem. Szóval ennyiből ezt még nem lehet tudni
2023. ápr. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%
Én nő vagyok, de nálam se bonyolult. Örülök, hogy itt vagy = örülök, hogy itt vagy. Ettől még nem tetszik, nem vagyok belé szerelmes, nem agyalok rajta, csak örülök, hogy újra itt van, mert szeretek vele dolgozni. Mi ezen a bonyolult?
2023. ápr. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
35%

"Rossz lehet nektek, nőknek, hogy mindenen agyalni kezdtek. :-)))"


Új vagy az oldalon? Általában a pasik csinálják itt.

2023. ápr. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A nők félre értik ha mondanak nekik ilyet. Már rögtön szerelmes lesz mert otthon nem kap semmilyen jó szót vagy dicséretet. Szanalom a mai női társadalom.
2023. ápr. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
59%
Igen bizony, mind tudjuk, vannak A nők meg A férfiak. Sablon. Tessék végre már megérteni.
2023. ápr. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!