Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen jelek utalnak arra ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jelek utalnak arra ha szexkapcsolatban a pasi többet érez vagy többet akar? Miben változik meg a viselkedése?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 22. 20:12
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/83 anonim ***** válasza:
83%
Azt mondja szeretlek?
2023. ápr. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/83 A kérdező kommentje:
Nem a szavak embere.
2023. ápr. 22. 20:23
 3/83 anonim ***** válasza:
86%
Elmondja, hogy többet akar. Kimondja, hogy szeretlek. Ha egyik sincs, akkor nem érez többet.
2023. ápr. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/83 anonim ***** válasza:
100%
Hm, előbb utóbb elmondja, vagy tettekkel fejezi ki, de tényleg ha nem mondja hogy párkapcsolatot szeretne veled, többet érez, akkor nem akar tőled többet, mint szex.
2023. ápr. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/83 A kérdező kommentje:

Egy sokat csalódott ember aki nehezen fejezi ki az érzéseit szavakkal. Nem dobálózik könnyen ilyen súlyos szavakkal sem ígéretekkel....

Szavak nélküli utalásokra,inkább viselkedés változás érdekelne.

2023. ápr. 22. 20:28
 6/83 A kérdező kommentje:
Utolsó: hát ez az hogy szexet eléggé háttérbe szorította és csak úgy látni akar szex nélkül. Ez az egyik ami úgy feltűnt.
2023. ápr. 22. 20:30
 7/83 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kezdeményezz te hátha sikerrel jársz.
2023. ápr. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/83 anonim ***** válasza:
100%

5# erre neked így konkrétan senki nem fog tudni válaszolni. Nem ismerjük őt, így általánosságban tudunk csak nyilatkozni. Talán vele kellene megbeszélned ezt….

Egyébként tartom, hogy azok a jelek, amiket leírtunk, ne láss bele többet a dologba, mint ami. Ha szerelmes lenne, tudnád biztosan.

2023. ápr. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/83 anonim ***** válasza:
95%

" csak úgy látni akar szex nélkül."


Ez pl egy jele lehet, de ezen kívül ott van még az, hogy figyelmes veled, jót szeretne neked, kedves veled mindig és szereti a társaságot. Sokszor érint meg úgy is, hogy nem intimen. stb

2023. ápr. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/83 A kérdező kommentje:
Nem jön át ha szexelni hívom. De húsvétkor sütizni hívtam akkor átjött . Filmeztünk,beszélgettünk.én kezdeményeztem a szexet akkor nem tudodtt ellenálni. Azt mondta csak sütizni jött. Aztán most hívtam hogy szeretném a szülinapján felköszönteni akkor találkozni fogunk azért is. De kimondottan szex miatt nem akar jönni.
2023. ápr. 22. 20:34
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!