Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok titeket zavar ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket zavar ha a külsőtök miatt jön oda hozzátok egy pasi ismerkedni?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk leszólítana egy fiú és közben elmondaná, hogy nagyon csinosnak tart téged akkor mit gondolnál róla?

2023. ápr. 23. 13:26
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
90%
Odajöhet de mindegy, foglalt vagyok.
2023. ápr. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
96%

Mindig a külső miatt megy oda, mi másért menne?

Hiszen nem is ismeri.

2023. ápr. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
95%
Hogy őszinte, bátor, de ha nem tetszik, akkor csak megköszöném a bókot és tovább állnék.
2023. ápr. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 Leclerc ***** válasza:
16%
Ha normális vagy akkor nem fognak megsértődni.
2023. ápr. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
79%

Nem tudnám komolyan venni amellett, hogy rettenetesen kínosnak is tartom. Tudatja, hogy jól nézek ki. És? Hogyan tovább? Milyen alapunk van a beszélgetésre azon kívül, hogy jó a seggem? Ebből max szex lehetne, de arra nem így keresek partnert.


Sokkal jobban szeretem, ha a helyzet hoz minket össze. Akár úgy, hogy közös a baráti körünk, egy csapatban játszunk valami játék közben (akár online, akár házibuliban), egy helyen dolgozunk, egy helyen tanulunk, a kutyáink odamentek egymáshoz, sokszor láttuk egymást a kisboltban, egy koncerten pogozunk, stb... Ilyenek kapcsán el lehet kezdeni beszélgetni, amiből vagy az lesz, hogy akkor és ott jó társaság vagyunk egymásnak vagy pedig több.


De az, hogy valaki közli velem, hogy szerinte szép vagyok... Mi az istent kezdjek vele? Mit mondjak rá? Hogyan tovább?

2023. ápr. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
95%
Nem zavar, de ennyi alapján nem ismerkedek.
2023. ápr. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
95%
Ha normális stílusban teszi, akkor nem zavar, de annyira azért nem is szeretem az ilyet, kicsit kellemetlennek érzem. Valószínűleg azért is, mert nem mindenki kezeli jól a visszautasítást még akkor se, ha kedves vagyok és emiatt már rögtön van bennem egy rossz érzés mikor megszólít, hogy ő vajon mit fog reagálni. Pedig nem kéne személyes sértésnek venni, hogy van párom, nem ismerkedem. Vagy ha valakinek nincs és azt mondja, hogy bocsi, de nem szeretnék ismerkedni.
2023. ápr. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
38%

Nem zavar. Szerintem egyesek itt túltolják ezt a dolgot. Ha pl.: egy házibuliban találkoztok először egy pasi szerintem úgyis lefuttatja magában 2 mp alatt (férfiak javítsanak ki ha tévedek) hogy megdugna-e vagy sem.


Nyilván egy kapcsolathoz sokkal több kell, ha nem vagyok emberileg szimpatikus akkor úgyis mindegy, meg a jó személyiség és sok más tényező is nagy hatással van erre, de ne legyünk naivak. Ha valaki nem tetszik egy kicsit se külsőre akkor annak nem sok esélye lesz.


Társaságban is szívesen beszélget egy olyannal aki külsőre is tetszik neki (és mellé jófej is), mint egy olyannal aki nem.

2023. ápr. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
93%
Nem gondolnek semmi extrat, de valoszinuleg nem akarnek vele ismerkedni. Ismerosi korben, hobbi altal, munkahelyen, stb, ilyen helyeken ismerkedek, ahol meg a randi elott kiderul valami kozos pont es megvan a motivacio az ismerkedesre. Egy random ember az utcan honnan erdekeljen?
2023. ápr. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Mi másért jönne oda ismeretlenül?
2023. ápr. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!