Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy pasi barátom, (én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy pasi barátom, (én vagyok a lány) talán több is lehetett volna köztünk, de elrontottam volna? A többi lennt

Figyelt kérdés
Néhány hónapig nagyon jól megvoltunk, bókolgatott, milyen jól nézek ki, tudtomra adta hogy tetszem neki, rengeteget beszéltünk. Viszont úgy érzem kezdünk eltávolodni, nem bókol, nem mondja hogy jól nézek ki stb, leállt teljesen. Igen tudom nem adom magam könnyen, párszor óvatosan elutasítottam, lehet ezért állt le? Elrontottam valamit? Vagy megunta?
2023. ápr. 25. 06:10
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Félre érthető jeleket küldesz.
2023. ápr. 25. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Tessék megtanulni: a nem, az nemet jelent!
2023. ápr. 25. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy idő után unalmas ha egyoldalú a bók vagy a próbálkozás.

Ha neked is tetszik akkor mozdulj te is!

2023. ápr. 25. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy közben bejött neki valaki a képbe.
2023. ápr. 25. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
"párszor óvatosan elutasítottam" - a kérdésben a válasz. Mire számítottál azután, hogy "párszor" elutasítottad?
2023. ápr. 25. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
"párszor óvatosan elutasítottam" ez után mit vársz? De úgy őszintén! Nagyon érdekel, hogy mi jár ilyenkor egy nő fejében!
2023. ápr. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Tehát a bókolás meg az ego boost (énkép ajnározás) kéne, de a szerelme nem. Hát, így jártal, a srácnak megjött az esze és remélhetőleg olyan lánnyal ismerkedik már, akinél van esélye.
2023. ápr. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!