Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy pasi nem szokott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi nem szokott bókolni akkor nem érdeklem?

Figyelt kérdés

Mondjuk azt, hogy baráti a viszony, bár igaz nem ismerem régóta.


Fizikai kontaktot nem kerüli, megölel ha találkozunk, van hogy össze-össze érünk és nem húzódik el, nagyon rendes velem, bátorító, érdeklődő, ha mesélek odafigyel és emlékszik, megnevettetem és ő is engem, szemkontaktust se kerüli.


Szóval összességében a testbeszéde meg a viselkedése egyértelműen szimpátiára utal, de pl.: bókolni nem szokott. Nem tudom lehet-e benne több. Múltkor feldobtam, hogy igyunk egy kávét (nem mondtam, hogy randi, nem is szeretem ezt a szót) simán rávágta, hogy oké. De ezek eddig simán lehetnek "csak" baráti gesztusok is.


Ha nem bókol akkor nem érdeklem?



2023. ápr. 25. 08:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%
Csak baráti gesztusból szinte biztos, hogy nem ilyen. Szerintem csak nem tud bókolni.
2023. ápr. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

De simán lehet, hogy csak ilyen emberileg. Gondolkodtam azon is, hogy ha csak megdugni akarna, már megtehette volna vagy minimum próbálkozott volna. Nem azért, mert könnyűvérű vagyok, hanem mert nekem az többet jelentett volna.


Kapcsolatra pedig elég kevés az esélyünk, mert nagyon messze lakik (több ezer km, én se M.o-n lakom), szóval az is megfordult a fejemben, hogy lehet érdekelném és már csak emiatt se akarna többet.

De nem tudom elképzelni, hogy ha van egy férfiben érdeklődés, akkor ne próbálkozna meg akár ha csak rövid időre is.

2023. ápr. 25. 08:23
 3/14 anonim ***** válasza:
62%

2 féle nő van, akiknek én se bókolok, az egyik a borzalmasan csúnya, a másik meg a láthatóan nagyon önelégült, de tökmindegy, hogy néz ki.

Kaptam már pár olyan választ, hogy tudom, na és?

Kösz, ilyet többet nem akarok.

2023. ápr. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
72%

3-as válaszban van igazság. (Igen, lehet olyan, hogy valaki viszonylag sokat csalódik az ellenkező neműekben.)


Jelenlegi párom is sokat csalódott. Állítása szerint én vagyok az, aki egyedül TÉNYLEG(!) igyekszik megbecsülni Őt.


De mi már idősebb generáció vagyunk és elég sok mindenen túljutottunk életünkben. A fiatalabbakhoz képest.

2023. ápr. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát meg szerintem ott vannak a szeretetnyelvek is. Mindenkinek más. Neked jól esne a bók, viszont lehet, hogy ő szavakkal szinte egyáltalán nem szokott kedveskedni.
2023. ápr. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
95%
A bókolós pasik csak azért bókolnak mert nem tudnak mit nondani amivel levehetnék a nőket a lábukrol. Nem értenek a nőkhöz.
2023. ápr. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Kedves #2!

Se csúnya se önelégült nem vagyok köszönöm!


Én megvagyok bókok nélkül (jó persze mindenkinek jól esik, de nem annyira fontos), csak elkezdtem agyalni, hogy talán azért nem, mert nem érdeklem.

2023. ápr. 25. 08:57
 8/14 anonim ***** válasza:
91%
De őszintén, te szeretnél kapcsolatot valakivel, aki többezer kilométerre él?
2023. ápr. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy el szeretném rontani, csak érdekel mások viselkedése ennyi:D
2023. ápr. 25. 10:16
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ebből nem lehet megmondani, mit akar. Pont olyan helyzetek, amikbe lehet csak te képzelsz többet, de lehet nem. Alapvetően azért amelyik pasi akar valamit egy nőtől, az lépni szokott. Ha nem, akkor így járt, vagy megteszed te az első lépést.
2023. ápr. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!