Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen rossz a megítélése...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen rossz a megítélése azoknak a pároknak, akik közt nagy korkülönbség van?

Figyelt kérdés

Köztem, és a párom közt 17 év van, ő az öregebb (férfi).

Vacsorát szerveztünk a rokonaimmal, úgy gondoltam őt is hívom magammal, már több mint egy éve együtt vagyunk. A szüleimen, és a nővéremen kívül senki sem ismerte személyesen, soha nem mertem őt nagyobb családi körben bemutatni, hiszen tudom milyen negatív, kötekető családtagjaim vannak, és nem akartam, hogy esetleg olyan kritika érje őt vagy engem, ami nagyon rosszul esik...

Amikor a párommal leültünk az asztalhoz, mindenki arcán látszódott az a kellemetlen meglepettség, szerintem legszivesebben meg is kérdezték volna azt, hogy "te komolyan ezzel vagy együtt?!"

Amikor odamentem a mamámhoz, nagyon megvetően nézett rám, és megkérdezte hogy komolyan normális vagyok e, hogy nekem ez a "vénember" kell...

A páromat nem ismerik mint ember, nagyon jól bánik velem, és nagyon jól érezzük magunkat a kapcsolatunkban.

Nem tudom miért kell minket elitélni amiatt, mert ott van köztünk ez a 17 év...

(Na és vajon ki tudja, még miket beszéltek rólunk, miután a vacsora véget ért..)

Valójában nem igazán érdekel olyan rokonok véleménye, akiket jó ha egy évben kétszer látok.

Csak azt szeretném már végre tudni, hogy miért elítélendő egyesek szerint egy nagyobb korkülönbség?



2023. ápr. 25. 16:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%

Jól érzitek magatokat?

Ha a válasz igen, akkor le van sz.rva más mit gondol.

2023. ápr. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves a "vénember"?

Nem azért gondolták mert ha te gyereket akarnál később, ő már addigra öregnek számítana ilyen szempontból? Erre tudok gondolni hogy ilyen szempontból nem nézik jó szemmel.

Mellesleg a te dolgod hogy kivel vagy párkapcsolatban, nem illene nekik ítélkezni.

2023. ápr. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
37 éves
2023. ápr. 25. 16:49
 4/13 anonim ***** válasza:
75%
Ne foglalkozz másokkal.
2023. ápr. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
49%
A pénz alapú "szerelem" mindenkinek taszító de azért illene leplezniük.
2023. ápr. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%

Mert gondok lesznek belőle. Te 15 év múlva is szülhetsz, ő meg addigra nagypapa korban lesz, 50 felett.

De ha mondjuk szülsz 1-2 év múlva, akkor is elő fog jönni a probléma, ő nyugdíjas papi lesz, neked meg még van hátra majd 2 évtized aktív időszakod. Teljesen más világban fogtok élni. És korán fogsz megözvegyülni.

2023. ápr. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
48%
Gyermekeitek fiatal felnőttként félárvák lesznek, egyedül maradsz a legszebb életszakaszban velük mikor már kirepülnek te meg ott leszel egyedül ráadásul.
2023. ápr. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
66%
Nem neked szól az undor, hanem a 37 évesnwk. Ugyanis a legtöbb ember, főleg ha elmult 37, tudja, hogy 20 évesen milyen gyerekfejjel, szívvel, naivitással látta az életet és hogy amikor 30 vagy 35 vagy 40 volt. A probléma ott van, hogy aki nagy különbséggel lefelé társat, az a korral járó előnyödet keresi, fiatalsággal járó szépség. És ezért fizetni is hajlandó, vacsik, ajándékok, szép szavak, törődés. Ugyanez a férfi valószínűleg nem keres magának koraveli nőt, nem azért mert hülyébbek, szemetebbek lennének, hanem mert neki fiatal test kell. Ennyivel vagy több, a fiatalságoddal. De ezt sose fogják a szemedbe mondani, hazudnak higy igy ugy kulonleges vagy, a belsod miatt kellettel stb. Ugyanezt a torödést korabeli nőknek nem adná meg, rosszabbul bánna veluk, mert a koruk miatt leertekelik oket. Hiába takarózik azzal hogy előtted vele egykoru neje volt, csak lecserelte fuatalabbra miztan megoregedett a nő es ez nem bizonyitek hogy ujra osszejonne oreg nővel. Egyszóval tulajdonképpen a fiatalságod miatt valasztott elso korben es utana minden mas, akarmit hazudik. Ha neked az jo, hogy odaadod torodesert, ajandekokert cserebe azt a kincset, ami egy nő legnagyobb kincse sajnos a mai tarsadalomba, akkor rendben. A te dontesed. De akkor az tenyleg szerelem reszesrol, azt meg ugy tudod megallapitani hogy figyelsz az osztoneidre. Kivanod a testet, egesznap szexelnel vele, ugy erzed sok kicsi gyerekben akarod ot latni, folyton hianyzik, azt erzed gondoskodni akarsz rola es ezert aldozatokat hozol ( pl. Keson fekszel hogy segits neki vmben), akkor is rá vagysz ha eltol es ugy erzed barmi baja lenne, levagna fel labat a villamos, kozbe dagabatos is lenne es meg csodve is menne, te inkabb elmesz 3 muszakba dolgozni hofy eltartsd. Es mindent ugy hogy nem tudatos dontessel, hanem mert osztonbol jon, termeszetes szamodra,nem erzed tehernek se mert a vagy mindent elnyom. Ez a valodi szerelem. Ha ezt erzed, akkor rendbe. Ha pedig csak ugy tetszik, de feltetelekkel, akkor az nem szerelem. Mivel a fiatalsagod ertek minden pasi szemeben, a 18-90 eves pasiknak, de 30 eves korod utan mar nagyon sok ferfi a korod miatt kiejt teged, es ugy 40 feletti pasik akarnak majd, en azt javaslom, most keresd ezt a szerelmet, mert most meg van valasztasod sok. Ne elegedj meg egy mukodo kapcsolattal ahol visz ide oda a pasi ha az nem olyan szerelem mint amit leirtam. Van ilyen szerelem nagy korkuvel is, pl. talán szandi és férje de ki tudja. De a tobbseg inkabb korabelivel tud osszejonni. Szoval mindegy a pasi kora, a szerelmet keresd, az igazit, es amig szep fiatal vagy, ennel kevesebbel ne erd be.ha ez az, maradj benne mig erzed, ha nem, keress tovabb.
2023. ápr. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
58%
Ez ilyen régi, XVII. sz.-i hozzáállás.
2023. ápr. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
23%

Én nem nézem rossz szemmel. A férfiak a fiatal csajokat szeretik. A feszes bőrt, a fiatal testet, a szép arcot. Minden férfi ilyen nőket akarna dugni, ha megtehetné.

A nők szeretik a vonzó külsőt ÉS a pénzt.


A kereslet találkozik a kínálattal mindkét fél részéről. Neked tetszik a jövedelme, a lakhatása, az autója stb. Ő szereti a feszes fiatal testedet teleélvezni.


Nincs ezzel semmi baj!

2023. ápr. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!