Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden egy oláh cigány férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden egy oláh cigány férfi mellett az élet? (A kèrdèst nem rasszizmusból kérdezem, hisz nem a származás a lényeg hanem hogy milyen ember!!)

Figyelt kérdés
Udvarol nekem egy roma fiú, és tudom hogy ők szinte mikor megismerkednek rögtön elszöktetik a lányt és utána jön az esküvő, ez nekem viszont túl gyors. Mivel nem is ismerem a családot csak egy városban lakunk de azt látom hogy eléggé gazdagoknak tűnnek. Viszont magyarkènt szerintem nem tudnám felvenni a hagyományokat. Szerintem az lesz hogy közlöm a fiúval hogy ez nem fog működni, és szerintem ő is befogja látni. Nekem is tetszik ő, de ő szerelmes belém. Vagy csak megmondom neki hogy legyünk barátok, márha fiú és lány között lehet -e barátság.

2023. ápr. 25. 21:58
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
Elnézést el írtam!! *MILYEN egy oláh cigány férfi mellett az élet?
2023. ápr. 25. 21:59
 2/28 anonim ***** válasza:
99%
Lehet jobban járnál ha addig hátrálnál ki ameddig lehet....
2023. ápr. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
#2 értem
2023. ápr. 25. 22:02
 4/28 anonim ***** válasza:
98%
Náluk az a szokás, hogy gazdagnak akarnak, látszani, a sok ékszernek az aranyhoz köze nincsen, az aranyóra hamisítvány, a bmw/audi pedig roncs kategória. Esetleg hitelt vesznek fel, anit aztán nem tudnak majd fizetni. Nekik ilyen az életvitelük, ezzel jobb ha tisztában vagy
2023. ápr. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 babyboom567 ***** válasza:
93%
A pasinak villogás,buli buli hátán, a nőnek meg a munka munka hátán.
2023. ápr. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
93%
Az oláh cigány nem a legalja amúgy? Cigány munkatársaim vannak de ők mind lenézik az oláh cigányokat. Sértésnek veszik ha oláhnak szólítják őket.
2023. ápr. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy meg ő félrekúr, te viszont nem állhatsz szóba más férfiakkal.

Dolgoznod kell, neki viszont nem feltétlenül szükséges dolgoznia. Inkább bent lébecol a te munkahelyeden, hogy biztos ne beszélj más férfiakkal. (nálunk a butikokban vannak cigu eladók, mindig bent vannak a pasijuk velük)

Bevásárláskor te viszed a szatyrokat, te cipekedsz. Apjok üres kézzel megy előtted.

2023. ápr. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg tartják a szokásokat.... akkor ugye azt is tudod hogy házasság után durván mondva az asszonynak ott kuss a neve, neked úgymond ki kell szolgálni a férjed, de szavad, beleszólásod semmibe nem lehet, csak a férfiaknak.
2023. ápr. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim válasza:
33%
Gyertek össze aztán kiderül...
2023. ápr. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Manapság már csak az ilyen strici csaladbol szarmazok tarhatjak a kamu tradiciokat.. Teljes veru cigannyal nem allnek le a helyedben.
2023. ápr. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!