Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért pacsiztok mindenképp...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért pacsiztok mindenképp egy lánnyal, ha a lány már korábban jelét adta, hogy annyira nem pálya ez nála? Addig vár amíg nem ad pacsit a csaj.

Figyelt kérdés
2023. ápr. 27. 09:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Lol, ez aztán kérdés a javából.
2023. ápr. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A pacsizas alatt gondolom a haverkodast erted . Egyertelmu jell az mi pl?
2023. ápr. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Kicsit füstös ízű ez a kérdés. Pacsit meg adjon a kutya és a cica, embertől nem várom el. Még barátoktól sem. Igaz sosem voltunk "pacsizós morék a börtönből", mint a kérdező szociális világa.
2023. ápr. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Puszit szeretne helyette ?
2023. ápr. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
miért fogadod a pacsizását? Pacsizni csak azzal lehet, aki szintén feltartja a tenyerét, ha ugyanarra gondolunk.
2023. ápr. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hagy várjon. Mi vagy te, kutya? Jutifalit is ad a pacsiért?
2023. ápr. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha én nem akarok valakinek pacsit adni, az aztán várhatna a végtelenségig. Ha mindig megtörsz, akkor persze, hogy szívat.
2023. ápr. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Gyűlölöm ezt a pusziszkodás dolgot aki kitalálta elkezdte remélem mindenkit végignyalt… én nem adtam puszit az ismerőseimnek pacsi kézfogás van vagy csak szimplán köszönés. Ha valakinek nem tetszik akkor semmi, sose voltam pusziszkodos családon belül se.
2023. ápr. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

#2-es pl. Nem adtam, mondtam hogy minek én nem szeretem. De csak azért is. Nem tudom, hogy valaki ennyire leszarja a másikat vagy éretlen?

Én nem szeretem, sem a puszit, pacsit sem. Nem tudom hogy szóbeli vagy non verbális jelzésnél mit tehetnék másképp.

Köszönöm szépen a válaszokat és igen, elnézést, ha kissé hülye kérdés

2023. ápr. 27. 13:15
 10/12 anonim ***** válasza:
Pacsizás alatt azt érted amit jelent? Mert akkor nagyon gáz.
2023. ápr. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!