Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen a párkapcsolatotok 7...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a párkapcsolatotok 7 év után? (Vagy milyen volt a párkapcsolat a 7. Évben?) Meddig jutottatok, hol tartotok jelenleg az életben? Mennyi nyoma van még a szerelemnek? Mennyi mélypont volt? Stb.

Figyelt kérdés
2023. ápr. 27. 22:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Hét éve vagyunk együtt, nemrég ünnepeltük az évfordulónkat.

Évek óta együtt élünk, gyerekeink vannak.

A szerelem jelen van, ahogy a fizikai vonzalom is épp olyan erős, mint régen. Ami változott, az a lehetőség, hiszen kicsi gyerekeink vannak. A kommunikáció nagyon jó, erre különösen ügyelünk, szerintem az egyik legfontosabb tényező. Mélypontnak nem nevezném, de az első gyerekünk születése után azért elég nehéz volt a helyzet. Sokkal jobban kellett koncentrálni arra, hogyan értsük meg egymást a lehető legjobban, és hogy tudunk mindent, ami új, szépen megoldani. Azt mondanám, pár hónapig is nehéz volt, de kilábaltunk, és pl. második gyereknél már nem volt ilyen.

Szóval összességében azt mondom, a kapcsolatunk nagyon jó. Szeretjük, tiszteljük egymást, figyelünk egymásra, törődünk egymással, töltünk időt kettesben. Nem hibátlan egyikünk sem, de olyat nem tudnék említeni, ami hiányzik a kapcsolatunkból.

2023. ápr. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk az brutál mélypont volt. Eltávolodtunk, alig szexeltünk, mindenen veszekedtünk, szétköltöztünk pár hónapra. Fél év múlva újra kezdtük és jól elvagyunk. Most 12 éve együtt. A szex mindig nagyon jó volt, akkor is mikor fasírtban voltunk, sokat veszekedtünk. Ritkábban volt olyankor, de a minősége olyan volt (vagy jobb) mint az elején. Az utolsó egy évben hagyott ez alább. Valahogy megy át rövid eü szexbe. Nem rossz, csak nem az az intenzív valami mint volt. Ritkán van olyan, hogy tényleg belelendülünk és több menet van, éjjel 3-4 ig fent vagyunk. Kb 2 havonta van ilyen, 1 évvel ezelőttig hetente volt kb. Ami érdekes, hogy emberileg mégis most közelebb vagyunk valahogy, nyugodtabb minden. Megöregedtünk, vagy nem tudom 😃 37N/46F
2023. ápr. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A hetedik évben túl voltunk az összeköltözésen, és akkor már egy éve megvettük a közös lakásunkat. A kapcsolatunk nagyon jó volt. Még csak utána házasodtunk össze. Teljes szerelemben.
2023. ápr. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Pont a hetedik évben költöztünk össze és házasodtunk össze. Jó év volt, nagyon aktív érzelmileg meg mindenhogy. Abszolút egy csúcspont volt:)
2023. ápr. 28. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

14.éve vagyunk együtt. Hát, majdnem elváltunk, és most is csak lakótársak vagyunk.

Nincs vita köztünk, de qvára elfáradt a kapcsolat.

2023. ápr. 28. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
9 éve vagyunk együtt. A hetedik évben már megvolt a kezdőlakásunk, és akkor vettük meg a családi házunkat, azt újítottuk fel. Abban az évben házasodtunk. Csak hullámok voltak, igazi mélypont nem. Nekem ment az agyamra valami a 7. évben, mindennel és mindenkivel elégedetlen voltam, férjemmel az élen, csak a rosszat kerestem benne, kifele kacsintgattam, mert másokkal biztosan jobb. Aztán raebredtem, hogy így elveszithetem a férjem, és ettől annyira megrémültem, hogy rajottem ténylegesen mennyire szeretem és mit jelent nekem. Azóta minden a legnagyobb rendben, szerelem az már nyilván nagyon régen elmúlt, de életemben nem szerettem ennyire mélyen senkit, ő is így van vele. Szex is jó, mindig is jó volt. Kiváló a kapcsolatunk. Gyerekünk meg nincs, de szeretnénk.
2023. ápr. 28. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Addigra 6 éve együtt éltünk, házasok voltunk, én meg terhes a lányunkkal. Több mélyponton túl voltunk, talán 2 igazán komoly volt, és sajnos mindkettő nagyrészt az hibámból. Soha nem fogom neki elfelejteni, hogy a szarban is mellettem maradt. Emiatt olyan szintű kötődés alakult már ki eddigre, ami megbonthatatlan. 7 év után is ugyanúgy szerettük egymást (még mindig tart). Akkor pl a szexuális életünk mondjuk a terhesség miatt pont pangott, de túléltük és utána az is megint jó lett.

Én abban soha nem hittem, hogy a szerelem elmúlik. Nyilván nem 0-24 égek tűzben, de ugyanúgy megvan a szerelem, mikor kell akkor fellángol, a hétköznapokban meg egy átlag szinten stagnál, ami segít ahhoz, hogy ne a nyűgjei, hanem a társai legyünk egymásnak.

2023. ápr. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A biokémiai értelemben vett szerelem mindig, minden esetben elmúlik, különben belehalnánk a hormontultengesbe. Ami utána jön, azt hívom én is igazi, mély, szerelemnek, de annak már nincs köze a kezdeti időszakhoz.
2023. ápr. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A hetedik évben már házasok voltunk és megvettük a közös házunkat. Igazi nagy mélypont akkoriban nem volt, sem később. Egy volt korábban, még az első évben de túljutottunk rajta (egészségügyi baj volt, nem megcsalás). A szerelem persze nem ugyanaz volt már mint a kezdetekben mikor 0-24-ben szimbiózisban éltünk és nem tudtunk leválni a másikról. Lecsendesült kicsit, de nem laposodott el csak átalakult. Ez a szerelem ma is megvan. Az intimitás is, és nem csak a szexre gondolok, hanem az érintésekre, spontán ölelésekre összebújásokra. 9 éve vagyunk együtt.
2023. ápr. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekünk 5 évnél volt egy nagy szakítás, mert én már közös életet akartam, ő még halogatta volna.7 évnél már a saját lakás és a jövőnk építgetése volt, miután ő is önállósodott a majdnem 1 éves szakítás alatt és én is rájöttem H nem jó nélküle. Ez már egy sokkal érettebb korszak lett, veszekedések, sértődések nélkül, megbeszélésekkel, jobb kommunikációval és érett fejjel. Addigra lettünk 25 évesek.
2023. ápr. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!