Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi lehet az oka?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Van egy pasi ismerősöm, de nem akar tőlem semmi komolyat. Mégis mindig keres meg rám ír, érdeklődik stb.. találkozni is szoktunk, alapjáraton amúgy nagyon jól elvagyunk egymással. Mégis elutasít, mi lehet ennek az oka?

2023. máj. 3. 12:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Baratkent tekint rad. Szeret veled lenni, de nokent nem tetszel neki.
2023. máj. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Miből derült ki, hogy elutasít? Lehet hogy van valakije nem?
2023. máj. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Mert jo baratnak tart, te is erdeklodo vagy.

Vagy esetleg megprobal szexre ravenni. Volt szexualis utalas?

2023. máj. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Na, a végén még kiderül, hogy a férfiak sem csak megdugni akarnak mindenkit, hanem képesek diferenciáltan gondolkodni.... hmhm, durva...

Oké, megértem, itt az oldalon ez abszolút nem jellemző.

2023. máj. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Nincs senkije, eddig még nem nagyon utalt ilyenekre. Kicsit ilyen konzervatívnak mondanám, de lehet, hogy tévedek. Régebben mondogatta, hogy csinos vagyok meg aranyos. Korkülönbség is közrejátszhat?
2023. máj. 3. 12:42
 6/18 anonim ***** válasza:
Mekkora korkulonbseg? Az lehet…
2023. máj. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
20 év a korkülönbség
2023. máj. 3. 12:49
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Akár a korkülönbség is igen. De akkor mégis mit szeretne tőled? Én is voltam úgy, hogy inkább kihátráltam ilyesmiből, mert úgy éreztem, hogy előbb-utóbb ki fog ütközni a korkülönbség. Aztán lehet hogy hülyeség volt, és bele kellett volna menni. De valahogy nem éreztem fairnek vele szemben, hogy összejöjjünk, mert lehet hogy később jött volna rá, hogy ez nem jó ötlet.
2023. máj. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
51%
8-as vagyok, egyébként jól kijöttünk, és sok dolog passzolt. Ma már bánom, hogy nem vittük tovább a dolgot, mert hasonló karakterünk volt, és jól éreztük magunkat egymással, de voltak más okok is, amik miatt abbamaradt (nem harmadik személy), de ezt meg nem szeretném itt kiírni.
2023. máj. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nyugodtan írhatsz privátba, ha gondolod. :)
2023. máj. 3. 13:00
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!