Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátság extrákkalból, baba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság extrákkalból, baba?

Figyelt kérdés
Van egy haverom, barátom, nem is tudom minek nevezzem, fél éve szexuális kapcsolat van köztünk. Az elejétől kezdve egyikünk sem akar(t) semmi komolyat a másiktól, talán pici érzések vannak, de ha 2 hétig nem találkozunk sem dől össze a világ egyikünknek sem. Úgy alakult hogy 3 napja pozitívat teszteltem, leültünk, megbeszéltük hogy ha már így alakult, megtartjuk a babát mindenképp, és felneveljük. Tudom hülye kérdés, de fordulhat ez jóra? Lehetséges hogy össze hozzonk minket ez a kisbaba, vagy inkább majd eltaszít? Kicsit félek ettől a helyzettől... 😬 Tudom hogy felelőtlenek voltunk, de már nem csinálhatjuk vissza. Valakinek hasonló??

2023. máj. 4. 13:24
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
56%
Ott fog hagyni!! Tudja már?
2023. máj. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 A kérdező kommentje:
Irtam hogy leültünk, és megbeszéltük. Együtt döntöttünk így.
2023. máj. 4. 13:28
 3/66 A kérdező kommentje:
Meg nem vagyunk együtt, nem tud ott hagyni. ;)
2023. máj. 4. 13:29
 4/66 anonim ***** válasza:
92%

A terhesség alatti hangulatingadozás, a szülés utáni kimerültség, esetleg depresszió, stressz, fáradtság, aztán a fogzás, dackorszak, és a többi finomság még az amúgy jól működő kapcsolatokat is megrengeti. Ne számíts erre.

És nagyon jól gondold át, hogy valóban megtartod-e, mert ritka nagy szívás akkor is, ha az apa melletted van, nem ám úgy, hogy valószínűleg nem lesz. Engedd el az olyan vágyálmokat, hogy ettől majd ő is beléd szeret... dagadó bokával két hányás közt eleve nehéz valakibe beleszerelmesedni, utána meg lesz elég más bajotok.

2023. máj. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 anonim ***** válasza:
96%

Hány évesek vagytok?

Ez sem egy utolsó szempont.

30 felett már lehet megtudtok bírkózni az ezzel járó nehézségekkel majd, de előtte nem biztos..

2023. máj. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 anonim ***** válasza:
86%

Gratulálok. Látom megvolt a tudatos családtervezés, a gyerek teljes családban nő fel, meglesz neki az apakép is....jah nem.

Te tényleg komolyan gondolod, hogy egy szexkapcsolatból besikerült gyerek majd összehoz titeket? 😢🤦

Bazz...

2023. máj. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 anonim ***** válasza:
89%
Dehogynem,fogja magát lelép oszt elköltózik másik városba...ennyi
2023. máj. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 anonim ***** válasza:
96%

Van egy ilyen film erről, nem rossz romantikus vígjáték, nézd meg, nem jut eszembe a címe 😅

Amúgy az amerikai klisék ritkán jönnek össze a való életben. A #4 eléggé jól leirta az álom/rémálom részét.

2023. máj. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 A kérdező kommentje:
Jóisten ennyi idiótát komolyan. Az nem tanács ha a másikat a földbe döngölitek. Nem vagyok szerelmes a fiúba, úgyhogy nem várom hogy ő IS belémszeressen, arra voltam kíváncsi hogy egymásba? 😁 De lényegtelen. Köszönöm az ilyen kommenteket. Amúgy én 28 vagyok, ő 32. Egyikünknek sincs gyermeke.
2023. máj. 4. 13:40
 10/66 anonim ***** válasza:
78%
Tudnék vitatkozni arról itt ki az idióta....
2023. máj. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!