Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem fekszem le vele,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem fekszem le vele, betesz a barátnőmnél?

Figyelt kérdés
Szóval van egy bolond nő, aki eddig csak finoman próbált becserkészni, de mikor egyértelműen elutasítottam, akkor bekeményített. Megfenyegetett, hogyha nem megyek át hozzá és töltünk együtt egy éjszakát, akkor azt mondja a barátnőmnek, hogy lefeküdtünk. Persze hülye lennék megtenni, hiszen utána meg azzal zsarolna könnyen, de képes rá. Feljelenthetem zaklatásért? Ha ezt beköpi a zsaruknál, nekem lesz bajom? Biztosan a nőknek hisznek ilyen esetekben.

2023. máj. 6. 19:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%

Szóba vagy írásba?

A rendőr lese szar ilyet.

2023. máj. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Először a barátnődnek kéne tudnia róla.
2023. máj. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%
Ez nem zsarolás, mert csak az egóddal zsarol, valójában nem. A rendőr ahogy felettem írják, le se szarja ezt.
2023. máj. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Barátnődnek mondd el, hogy mivel zsarol.
2023. máj. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

1: Nagyon rafinált, szóban fenyeget csak.


2: Erre én is gondoltam, de tuti megtépné a nőt, én meg nem akarom, hogy bármi köze legyen az örülthöz, pláne, hogy ő neki legyen baja ebből.

2023. máj. 6. 19:46
 6/15 anonim ***** válasza:
71%
Vedd fel a beszélgetést telóval! Azt mutasd meg a barátnődnek!
2023. máj. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Márpedig ezt meg kell beszélni a barátnőddel, különben meg az jön ki, hogy eddig titkolóztál, mikor bekerül a képbe..
2023. máj. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
83%

Mutasd meg a barátnődnek, amit írt.

Jelentsd fel zaklatásért.

2023. máj. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
87%

Mi a francért félsz tőle?

Én elmondanám azonnal a barátnőmnek.

2023. máj. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
60%

Amúgy "jól" csinálja. Oltári rohadék.

Képzeljétek magatokat a barátnő helyébe, ahogy a párotok előad egy ilyen sztorit, hogy van egy csaj, aki ezzel zsarolja, ha nem fekszik le vele, de nem szabad neki hinni, sose feküdtek le. Vajon hányan hinnék ezt el?

2023. máj. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!