Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik prostiztatok, éreztétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik prostiztatok, éreztétek hátrányát, hogy később emiatt nehezebb volt párkapcsolatot kialakítani?

Figyelt kérdés

Itt az oldalon nagyon megy a köpködés azokra, akik prostikhoz járnak és sok ilyen véleményt lehet olvasni, hogy "utána nem lehet párkapcsolatod, mert normális nő nem fog hozzád érni". A nők ahogy értem általában azt kifogásolják, hogy úgy szexel valaki mással, hogy nincs jelen a vonzalom és ezzel legalacsonyítja a testiséget. Viszont erre mindig volt társadalmi igény és olyan is van azért mikor egy nő nem kívánja a szexet egy férfival, mégis megteszi, mert munkahelyen vagy egyéb helyzetben előnyt remél. Szóval szerintem nem ennyire fehér-fekete a dolog, hogy bezzeg más emberek csak szerelemből szexelnek.

A másik oldala meg a dolognak, hogy ez miért derülne ki, ha az illető nem mondja el? A prosti gondolom nem követi nyomon a magánéletét és tájékoztat minden potenciális barátnőt az ottlétekről. A gesztusok elárulják, pl hogy másképp, durvábban érsz a nőhöz vagy nem figyelsz rá eléggé? Nem érzed a lelki részt? De azt mondják igazi barátnővel az automatikusan megy és legalább a technikai dolgokkal tisztában leszel, ha tudod milyen egy nő testi közelsége.



2023. máj. 10. 08:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
31%
Engem ez azert zavarna, mert sehol nem vagyok "tudásban" egy prostihoz képest! Esélyem nincs velük felvenni a versenyt!
2023. máj. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
54%

Azért egy prosti sem egy profi szexgép. Ki kell figni a jót, azok meg pont a barátnő feelinget adják.

Egyébként engem rendszeresen keres az egyik, hogy mikor talizunk újra. Jól kijövünk, szoktunk csak úgy találkozgatni is. Ők is csak emberek.

2023. máj. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Leclerc ***** válasza:
31%
Porsti nélkül is lehet élni. Jó értem én hogy nagyon rossz egyedül lenni. De én is bírom 27 éve, neked is menne ha akarnád. Csak gyenge jellem vagy, nem is csoda ha ilyenek után nem akar téged nő.
2023. máj. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
69%

Prostibol is van jo es kevesbe jo. Mostansag sajnos jobbara romak, aki kicsit is jol nez ki mar kulfoldre palyazik.


A legtobb nem szexgep, a cel higy 5 perc alatt elelvezz es huzd el a csikot.


Semmilyen hatasuk sincs a jovobeni kapcsolatokra

2023. máj. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
84%

"Engem ez azert zavarna, mert sehol nem vagyok "tudásban" egy prostihoz képest! Esélyem nincs velük felvenni a versenyt!"

valószínűleg egy-egy jól teljesítő exével sokkal nagyobb szexélményei voltak, mint a megfizethető kategóriájú prostikkal

2023. máj. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
74%

"Itt az oldalon nagyon megy a köpködés azokra"

kikre nem megy a köpködés ezen az oldalon?

2023. máj. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
86%

"A gesztusok elárulják, pl hogy másképp, durvábban érsz a nőhöz vagy nem figyelsz rá eléggé? Nem érzed a lelki részt? De azt mondják igazi barátnővel az automatikusan megy és legalább a technikai dolgokkal tisztában leszel, ha tudod milyen egy nő testi közelsége."

Nem ezen múlik. A készségeid fejlődhetnek, de az alapvető működésedet és vágyaidat nem igazán lehet tudatos döntésekkel befolyásolni. Ha te olyan fajta vagy, akit a szexben főleg a testi dolgok izgatnak, legnagyobb részt maradni fogsz ilyen, függetlenül attól, hogy elmész-e prostihoz vagy tartogatod magad egy komoly párkapcsolatra.

2023. máj. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
29%

kár a szót szaporítani, és feltenni egy ezredik kérdést ezzel kapcsolatban.

én lenézem és undorodok azoktól a fasziktól, akik kurvázni járnak.

azt mutatja, mekkora selejtek, nem képesek kialalítani normális párkapcsolatot, meg a farkukkal gondolkoznak, meg kihasználnak egy nehéz gazdasági helyzetben lévő nőt, a szexmunkást... és annyira ostobák, hogy elhiszik, az a másik nem kizárólag azért dug velük, mert pénzt kap érte.

és ami külön tré, h. feljönnek a gyakorira, és ideológiát gyártanak a kurvázás köré.

nem, ez mindenképpen elítélendő!

a svéd modellt kéne bevezetni, és kriminalizálni azokat a ffiakat, akik szexért fizetnek. megbüntetni őket!

ezt a modellt bevezették már Svédországban, Norvégiában, Dániában, Izlandon, Franciaországban, Angliában,Finnországban... tervezik bevezetni Spanyolországban is.

szval van remény...

2023. máj. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
74%
#8 A hülyéket is elkéne ítélni, nem születne ennyi ostoba komment. Akik mások felett ítélkeznek 0 tudással.
2023. máj. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
85%

"a svéd modellt kéne bevezetni, és kriminalizálni azokat a ffiakat, akik szexért fizetnek. megbüntetni őket!

ezt a modellt bevezették már Svédországban, Norvégiában, Dániában, Izlandon, Franciaországban, Angliában,Finnországban... tervezik bevezetni Spanyolországban is."

...ami leginkább arra jó, hogy megnyugtassa a jómódú feministák háborgó lelkét. egyik országban sem csökkent érdemben a prostitúció, ellenben a korábbiakhoz képest sokkal jobban ügyelnek rá, hogy ne a hatóságok szeme előtt történjen. amivel sokkal veszélyesebbé vált az iparág a szexmunkások számára.

2023. máj. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!