Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rövid tüsi hajú,kismellű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rövid tüsi hajú,kismellű nőkkel hol találkozhatok?

Figyelt kérdés

Nekem ők jönnek be,ők az eseteim.

Próbálkoztam társkereső oldalakon,de nem igazán találtam.



2023. máj. 12. 17:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Altern klubbokban,
2023. máj. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
41%
a legtöbb ilyen leszbikus
2023. máj. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Agen az aktív fajtaból, és Metálosok!🤘
2023. máj. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%
Múzeum, könyvtár, koncertek
2023. máj. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
Dominator fest
2023. máj. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
14%

Én épp múlt héten láttam egy ilyet az utcán.Kb 185 cm volt, azt hittem egy fiú.A hapsijával mentek kézen fogva, azt hittem két b.zi.

Szerintem akiknek ez tetszik, abban van is némi látencia.

2023. máj. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
44%

Hat igen. A nyolcvanas evekbe kene visszamenned. Kis mell most is van, de mar elrejtik.

Regen lanyos, es fiuk altal legszebbnek tartott lanyoknak is volt fius rovid hajuk.

A hosszu haj szep, de ez a hatalmas kendonek kinezo kotelezo egyenfrizura brutalisan unalmas.

Nehez ma mar atlagos, csinos noies rovidhajut talalni, o ma mar vasalja a derekig ero hajat.

2023. máj. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#7 Én nem látok az utcán ennyi derékig érő hajú nőt.Főleg nem olyat, akinek szép is a haja.


A nők többségének átlagban kb vállig érő a haja.

2023. máj. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!