Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha tetszik egy csaj, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tetszik egy csaj, és vesztek neki ajándékba valami apróságot, akkor azzal mi a célotok, vagy miért teszitek?

Figyelt kérdés
Például visztek egy csokit neki, de nincs semmi olyan alkalom.
2023. máj. 14. 00:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
kedvességből.
2023. máj. 14. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
88%
Szeretnék neki örömet okozni, azt szeretném, hogy jó kedve legyen és mosolyogjon. Ha valakinek veszek valamit akkor nyilván már volt köztünk valamilyen kommunikáció is és szimpatikus is számomra. Szóval alapvetően ez az oka.. De én néha szeretek örömet okozni embereknek.
2023. máj. 14. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
87%
Nekem az, hogy 5 év múlva gyereket szüljön nekem
2023. máj. 14. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
73%
3: Akkor már egy hatszáz forintos csokit vigyél a sima 300 forintos helyett.
2023. máj. 14. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
88%

#4

Tudom, étcsokit szoktam, olyan 8-900 forintos.

Mondom én hogy "szoktam", de mire odaadnám már ghostingolnak xDD Szóval a végén mindig én eszem meg.

2023. máj. 14. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
80%
Vajon mi a célja a csóró fiú madárnak ha visz egy kukacot az idióta lánymadárnak?
2023. máj. 14. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
72%
6: A legtöbb lány nem szereti az étcsokit. Tejcsokit vegyél nekik, és tapadni fognak rád a nők.
2023. máj. 14. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

#7

Már nem, mindenki issza a növényi tejeket, a tejcsoki most épp nem menő a nőknél. Ha kínálod őket csokival, egyből megkérdik hogy ugye nem tejcsoki?

Szerencsémre én nem szeretem. Mindegy is, a csoki odaadásáig el se jutottam soha :D Pedig más ajándékokat is szoktam venni. Legalább örülnek a női ismerőseim amikor megkapják a randim helyett xD

2023. máj. 14. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
96%
Én belga csokit szoktam osztogatni. Imádják. Már alig várják hogy teherbe essenek tőlem ha a te módszered szerint gondolkodunk. :D
2023. máj. 14. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Nana, én nem mondtam hogy ők tudják mi a tervem :D A gyerek szülés alatt hosszú távú partner keresését értettem :D

Én belga csokit magamnak szoktam venni.

2023. máj. 14. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!