Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van ertelme az eletnek ezentul?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ertelme az eletnek ezentul?

Figyelt kérdés
Szakitott velem eletem szerelme, az aki remenyt adott nekem minden nap az eletre. Viszont nem reg elhagyott es azota nem latom ertelmet az eletemnek… veletek volt ilyen? Egyalatalan ki lehet jonni ebbol az allapotbol?

2023. máj. 16. 17:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyen, hogyne lett volna, a harmadik ilyennél már csak 1-2 hónapig leszek depis, aztán mész tovább. Az elsőnél eléggé fájt nekem is, férfi létemre 2-3 évembe telt míg túltettem magam rajta.

Idővel jobb lesz.

2023. máj. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem bagatellizálom el, de ne már! A szerelmi bánatba nemigen szokás belehalni.

Sírj, hallgass szomorú zenéket, sajnáld magad egy kicsit, éld meg a fájdalmadat, aztán éld az életed! Nagy közhely, de igaz, hogy csak az idő segít. Minden nappal egy kicsit jobb lesz.

2023. máj. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!