Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kaphatnék vékony,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kaphatnék vékony, csinos, szép arcú nőt ha nem születtem 185cm-nek, meg Brad Pitt-nek?

Figyelt kérdés
Én vinném az anyagi biztonságot, a jó belsőt, a nő a szép testét, kiszolgálnia is csak szexuálisan kéne, főzni nem kellene, telik rendelni.

2023. máj. 20. 12:25
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
72%
Hány eves vagy? Milyen színvonalat képviselsz anyagiakban? Irj, ha gondolod :D
2023. máj. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:
90%

Istenem...nem unod még?

Ha eddig nem találtál, szerinted most fogsz?

2023. máj. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 A kérdező kommentje:

Nem akarok részletet írni, vezető beosztás, 1 millió felett, de nem vagyok milliomos/milliárdos, de van saját lakás, autó.

Nincsenek elrugaszkodott igenyeim, azért nem kell a nőnek egy Margot Robbie-nak lennie, pont megfelelne egy Nádai Anikó, Vasvári Vivien, Zimány Linda kaliberű nő( mondjuk utolsó kevesebb plasztikával)

2023. máj. 20. 12:31
 4/64 anonim ***** válasza:
93%
Sehogy.
2023. máj. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 anonim ***** válasza:
93%

Egyszerűen felszedsz valami zsákfaluból egybuta kis libát, akinek az egyetlen lehetősége a költözésre, ha van a pasinak lakása. Az bónusz, ha dolgoznia se kell, majd szül neked gyorsba' három gyereket, aztán lesz htb.

Mondjuk azt nem állítom, hogy mindhárom tőled lesz...

A szép testhez meg hozzáteszed, ami hiányzik: fizeted neki az edzést, a kozmetikust, fodrászt, szilikon cicit, lézeres szőrtelenítést, diétás kajákat, meg a legújabb fogyasztószereket. Jó nőnek lenni nem olcsó...

2023. máj. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 A kérdező kommentje:

Nekem olyan nő kell aki gyárilag szép, nem izgatna, ha kövéren, és csúnyán ismerném meg, alapból legyen csinos.


Gyerekre meg nem vágyok, plusz a nők testét is elrontja a szülés.

2023. máj. 20. 12:43
 7/64 anonim ***** válasza:
100%
A férfit testét meg a sör rontja el ugyanúgy. Ugye nem sörözöl?
2023. máj. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 anonim ***** válasza:
100%

#7

Shrek vedel. Egy alkesz hímsoviniszta pökhendi alak.

Tegnapi kérdésed törölték, ma újra kezded?

2023. máj. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 anonim ***** válasza:
100%
Multkori kérdésednél azt is hozzátetted higy alkoholista vagy. Hoppá…
2023. máj. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 anonim ***** válasza:
100%
Már látszik is, milyen jó a belsőd, kérdező! :D Miért nem foglalmazol rendesen? Csúnya, alacsony pasi vagyok, akit csak a külső érdekel, de van egy viszonylag jó fizetésem, eltartható fiatal, vékony, szép nőt keresek. Ennyi. Ne mosd bele, hogy jó a belsőd, mert hazugság, ha már anyagias kapcsolatot keresel, akkor legyél konkrét!
2023. máj. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!