Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A leszbikus lány barátotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A leszbikus lány barátotok kedvéért,eljátszanátok a szülei előtt,hogy egy pár vagytok?

Figyelt kérdés

Van egy nálam pár évvel fiatalabb, 18 éves leszbikus barátom aki lány.

Őt és a családját körülbelül 15 éve ismerem, mert szomszédaim, és a szüleim jóban vannak az ő szüleivel.


Mindig is a lányokat szerette,mivel barátom és sok időt töltünk együtt,és tudja hogy most nekem nincs senkim,a szülei meg kedvelnek engem megkért,hogy a szülei elött játszuk el pár hónapig hogy együtt vagyunk.


Közös mozizások,néha átmenni hozzá közös ebédekre vacsorára,1-2 nála aludni.

Aztán utána szakítunk,hogy hát mégse úgy alakult, inkább barátok maradunk.


Akkor a szülei is megnyugodnak és róla is leszállnak,hogy mikor pasizik be.


Kértem pár nap gondolkodási időt.

De igazából hajlok afelé,hogy legyek az alibi pasija.



2023. máj. 20. 12:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél, inkább coming outoljon a szülei előtt, ha készen áll rá. Nekem is leszbikus a lányom és amióta tisztában van ezzel, azóta tudom, soha nem kellett magát megjátszania előttem.
2023. máj. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Én is ezt kérdeztem tőle legelőször,hogy miért nem vallod be,hogy a lányok tetszenek?


Azt mondta még nem szeretné,még erre a beszélgetésre nem áll készen.

2023. máj. 20. 12:56
 3/6 anonim ***** válasza:
93%
Nekem derogálna. Simán nemet mondanék.
2023. máj. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
42%
Ha azt kérné, akkor simán. De tapiznék és smárolnék:)
2023. máj. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
47%
Kizárt, sőt, átgondolnám a barátságunkat, miért nem tisztel annyira, hogy ez egyáltalán felmerült benne, és hazugságra kényszerítene.
2023. máj. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azt mondtad a szomszédaid.

Megprobalhathatjátok de szerintem nem erdemes ezt eroltetni, ha baratok vagytok es tobbet logtok egyutt, megjatszas nelkul, nyilvanos puszik nelkul az nem lenne eleg?

Minek ide kozos ebed stb.

Ha szegeny lanyt szekaljak otthon akkor utana is szekalni fogjak ha ugymond szakitottok. Ha meg marad a kapcsolat akkor pedig azert szekaljak h bezzek meg beszeltek, egyutt logtok stb. Ez szerintem ez nem jo megoldás.

2023. máj. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!