Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Késő az ha először 26 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Késő az ha először 26 évesen lesz valakinek barátnője?

Figyelt kérdés
Sokaknak már 21-22 éves korukra volt már vagy 3 csajuk. Ahoz képest nagyon le van "maradva" az akinek csak 26 évesen lesz először?
2023. máj. 21. 08:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Jobb, mintha 36 évesen lenne. Ha akkor jön össze, próbálj meg örülni neki és ne hasonlítsd magad másokhoz.
2023. máj. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%

Egy kicsit, de még behozható.


Mi az oka annak hogy nem volt eddig?

2023. máj. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
42%
Késő, és igen, eléggé le vagy maradva, ami ha lesz kapcsolatod, azt meg fogja nehezíteni. De jobb későn mint soha.
2023. máj. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Figyu, én 27 éves nő vagyok, csomó pasim volt már, most mégis itt vagyok szingliként. Megérte-e? Nem tudom, az tény, hogy önismeretet és tapasztalatot szereztem, de traumákat is. Nem biztos, hogy ez jobb, mintha senki nem lett volna. Ne aggódj, nem vagy lekésve semmiről.
2023. máj. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%

Bárcsak lett volna nekem is 26 évesen barátnőm! Vagy mégse lett volna az nekem olyan jó?! Nem tudhatom. Attól, hogy valami van/volt, még ugyanúgy el is lehet ám veszíteni…

Ilyen esetben nem azt tudnám elmondani magamról, hogy „nincs barátnőm és nem is volt”, hanem azt, hogy „jelenleg nincs barátnőm, pedig volt”. Szerintem valaminek az elvesztése sokkal rosszabb, mintha soha nem is lett volna. Nézzük a pozitív oldalát! Eggyel kevesebb „hiányérzet”.

Abba is érdekes belegondolni, hogy tulajdonképpen mit is veszítesz pontosan, ha nincs barátnőd? Tapasztalatot? És mire mész egy tapasztalattal? Nem tudod felhasználni többször, mert nem mindenki ugyanolyan, nem mindenki követi el ugyanazokat a hibákat. Ami az egyiknek jó, a másiknak nem feltétlenül.

És igen. Én is csak azt tudom javasolni, hogy NE hasonlítsd magad másokhoz! :D

2023. máj. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
29%
Igen, késő.
2023. máj. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
92%

18 hoz képest késő, 36 hoz képest korai. Kit érdekel, hogy másnak mikor és mije és mennyi kapcsolata volt? az a másé és nem a tied.


Egyesek több kapcsolaton is túl vannak mire betöltik, de kb azon a szinten vannak mint egy kezdő. Irreális elvárásaikkal együtt.

2023. máj. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
70%
Nekem is 26 évesen lett párom nőként. Hogy késői-e, nem tudom. 7.éve vagyunk együtt. Idén esküvő. Nekem jól alakult.
2023. máj. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem is akkor volt az első felnőttként. Bár ne mentem volna bele.
2023. máj. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!