Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális, ha ezt érzem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális, ha ezt érzem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nemrég lett barátnőm, viszont mielőtt összejöttünk volna nagyon nagyon tetszett egy másik lány is, ő is kedvelt szerintem engem, de igazából nagy ritkán ha összefutottunk. Volt egy szemináriumunk egyetemen 2 alkalom a félében. Mellette mindketten tanultunk sokat, meg első alkalom után nem akartam még elhívni randizni, de sokat beszélgettünk instán, sokat megtudtam róla stb, majd amint kiderült, hogy úgyis lesz egy második alkalom a szemináriumból, mondtam magamnak majd ha ott is minden jól megy elhívom randizni végre.

Majd kiderült, hogy nem én vagyok nála az egyetlen érdeklődő, egy haverom ráadásul kicsit tökösebb volt, elhívta randizni, a csaj neki nemet mondott majd nekem kezdte el szidni a haveromat, hogy milyen unszimpi a srác, első találkozásnál meg akarta fektetni/nála akart aludni, meg amúgy is igénytelen meg nyomulós stb.

Minden esetre úgy hozta a sors, hogy lett egy teljesen más, ettől a storytól függetlenül barátnőm.

Tegnap találkoztam az említett első lánnyal egyetemen, teljesen olyan érzésme volt, mintha kicsit megint 14 lennék és meglátom a nagy crushomat. Tök jót beszélgettünk, aztán a lány kicsit közvetlenebb lett, sokat ért hozzám, végig erősen a szemembe nézett.

Majd valami megfogalmazódott bennem, hogy biztos jó emberrel vagyok együtt.

A barátnőmet nagyon szeretem, este találkoztam vele és mintha mindent elfelejtettem volna, a világ legboldogabb embere voltam, hogy vele lehetek.

Nyilván az első lányt sajnálom, mert megvolt a kölcsönös vonzalom, de úgy, hogy haverom bepróbálkozott nála és rossz vége lett én is beijedtem tőle, majd lett másom.Illetve ami feltűnt, hogy mielőtt beszélgettünk volna tegnap a lánnyal egy másik srácccal sétált és messziről elkapott egy fajta féltékenység. De nem is értem miért, nekem barátnőm van, a lány nekem már “nem játszik” de mégis így éreztem.


Normális, hogy aki régen tetszett tud még kiváltani érzelmeket, vagy mint mondtam rossz emberrel vagyok együtt. A barátnőmnek nyilván nem merem elmondani, mert tudom nagyon kiakadna és biztosan szakítana, azzal az indokkal, hogy nem szeretem. Jogos persze a feltételezés


21/f



2023. máj. 22. 09:58
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Nem is vagy belé szerelmes, hogyha egy lány, akivel csak beszélgettél ennyire fel tud kavarni. Tegyél meg neki egy szívességet és szakíts vele! Aztán ha kell a másik csaj, akkor próbálkozz nála, ha nem, akkor más nőkkel ismerkedj.
2023. máj. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Neked kötelező kapcsolatban lenni és más érzéseivel szórakozni, aztán mikor jön valaki más, már azután nyáladzani? Neked hogy esne ez az egész fordított felállásban? Szakíts ezzel a lánnyal, nem szereted, jobbat érdemel. Hívd el a másikat randizni, aztán már ő sem lesz a crushod. Nektek csak addig érdekes valaki, amíg elérhetetlen.
2023. máj. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%

Jézusom, eszedbe ne jusson ennyi miatt szakítani.

Az emberi agy nagyon összetett, így az érzelmi működésünk is. Teljesen normális, hogy egy korábban vonzó ember később is tud valamiféle érzelmeket kiváltani. Itt nem is feltétlen maga az ember vonz, hanem az elszalasztott lehetőségek, az akkoriban elképzelt illúzióid, vágyálmok, stb.

Ilyenek elő fognak fordulni a jövőben is, nem kell nagy feneket keríteni neki. Szakításon majd akkor gondolkozz, ha azon kapod magad, hogy egyfolytában más nő jár az eszedben. Ez így csak valami múló fellángolás a múltból, te pedig megijedtél, mert nem passzol azokhoz illúziókhoz, amiket a hollywoodi filmek alapján a szerelemről alkot az ember.

2023. máj. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#3 jó eséllyel megint nem látom a lányt hetekig/hónapokig szóval teljesen mindegy is. Köszi a választ! :)
2023. máj. 22. 10:33
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi az hogy jogos a feltételezése? Valóban mem szereted vagy ezt mire értetted?
2023. máj. 23. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Biztos, az első lány jobban tetszett neked, mint a második. Talán kellene egy harmadik. Majd lesz is, gondolom.
2023. máj. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#5 úgy értem, hogy szerintem teljesen félreéethető lenne a helyzet és teljesen megérteném ha kiakadna a helyzeten. Nem “jogos” hogy tetszik a másik, mert “már” nem, viszont megértő vagyok ha rosszul esik neki
2023. máj. 23. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!