Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális az,ha egy felnőtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az,ha egy felnőtt 30as nő, csak felkapcsolt,asztali éjjeli lámpa mellet tudd elaludni?

Figyelt kérdés

Lényeg az,hogy randiztam,egy korombeli nővel.

Felmentünk hozzám és hát elég gyorsan le is került rólunk a ruha.

Az ágyam mellett van egy asztali kislámpa,szex közben annak végig világítani kellett.

Ezzel úgy voltam hogy rendben van, nincs ezzel semmi baj,biztos csak látni akar szex közben.


Azután alvásra került a sor,le akartam kapcsolni a lámpát,mire ő....

Ne kapcsoljam le mert csak lámpa fénynél tudd elaludni, és hozzátette még,hogy ő fél a sötéttől.


Szerintetek ez normális egy 30as nőtől?

Felnőtt emberek vagyunk.



2023. máj. 22. 14:03
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
14%
Nem normális, 10 éves korban még az.
2023. máj. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
93%

Attól még, hogy valaki felnőtt, lehetnek szorongásai. Sőt...

Persze ha az én életem lenne, már rég utánamentem volna ennek pszichológusnál, mert elég egyértelmű, hogy van valami oka, amit meg kéne oldani..

2023. máj. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
55%

Vannak ennél nagyobb bűnök is!

Ha elalszik, már lekapcsolhatod a villanyt? Ha igen, tolerálnám, ha egész éjszaka felkapcsolva kell lennie, akkor külön szobát javaslok.

2023. máj. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
84%
Nem nagyobb gáz, mint aki csak zsizsiző tévé mellett tud aludni.
2023. máj. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
91%
Mi az, hogy normális, hol van annak a határa, mi fér bele, és mi nem? Szerintem nem azon kellene agyalnod (már ha szeretnél vele folytatást), hogy normális-e, hanem hogy ki tudod/akarod elégíteni ezt az igényét, vagy nem, illetve hogy akarsz-e vele ennek okáról beszélgetni. Én pl 37 vagyok, férfi, és szorongok az orvosnál, kórházban. Mindenkinek van valami, emberek vagyunk.
2023. máj. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
84%

Semmi extra sincs ebben,olyan lámpát kell max venni,ami

kellemes és nem túl nagy fényt ad.Amúgy meg egyszer talán

el árulja az okot is,ha elég türelmes leszel és nem ezen pörögsz.

2023. máj. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
83%

Én is utálom, ha tök sötét van éjjel, mindig úgy alszok, hogy szól a TV. A férjemet nem zavarja, sose zavarta.

34N

2023. máj. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
69%

Nem kevesbe, mint a tobbi indokolatlan felelem.

Ha a rovaroktól, fogorvostól, tűtől, kígyóktól, békától, repüléstől, akármitől való félelem normális, akkor gondolom ez is. Vagy akkor legyen mind gyerekes, mindenki titkolja el a félelmeit és meg is van oldva.

Engem nem zavarna. Szerintem ezen fennakadni hülyeség.

Ha téged zavar, szíved joga, rakd ki a csajt. Nekem attól van herótom, mikor egy férfi felsikít ha egy méhecske közel jön hozzá, vagy felugrik, ha meglát egy pókot. Olyan nővel se barátkozom, akinek ez gond, férfiaknál pedig végképp lelombozó.

Szerencsére szabad választás van. Tehát, ha neked nem fér bele, gyerekes, stb. akkor hagyd a nőt, ő talál olyat, akinek ez nem gond, te meg olyat, akivel nem kell elnyomnod, hogy valójában lenézed.

2023. máj. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
87%
Otthagynál egy megértő, segítőkész barátot, mert fél a pókoktól?
2023. máj. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Persze, normális. Én meg csak tök sötétben tudok aludni. Van, aki Tv-re alszik el, én meg csak telhes csendben tudok. Minsenkinek megvannak azok a dolgai, amiket megszokott, vagy amihez ragaszkodik. Mind normális. A kérdés az, hogy te meg tudod-e szokni, vagy zavar-e ez téged.
2023. máj. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!