Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Féltékenynek kellene lennem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékenynek kellene lennem, vagy mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Röviden tömören az egyetemem szokott szervetni tanulmányi kirándulásokat, ahol a különböző szakokról elvisznek embereket cégekhez látogatásra, lehet beszélgetni dolgozókkal stb. Kb havi egyszer.

A kirándulás úgy néz ki, hogy felülünk egy buszra és mintha egy osztálykirándulás lenne középsuliban akár több órás utakra elvisznek minket különböző városokba.

Az egyik másik szakról múltkor egy lánnyal voltam, ugyan afelől érdeklődtünk, napközben sokat voltunk együtt/kettesben, jókat beszélgettünk és a nap végére nagyon megtetszett. Ő is mutatott érdeklődést sokszor odajött, nagyon is közel, sokszor hozzámért, mindig nagyon mosolygott, amikor hozzám beszélt mélyen a szemembe nézett stb.


Ő volt azóta külön egy másik alkalommal, én akkor pont nem értem rá, és akkor egy másik srác (aki nekem valamennyira haverom is) ugyan így vélekedett róla, csak ő kicsit bátrabb volt. Elhívta őt meg egy barátnőjét bulizni, berúgtak és a srác meg akarta őt fektetni/nála akart aludni buli után. A lány visszautasította, nagyon kellemetlen sziutáció lehetett.

Mindenesetre következő alkalommal voltam megint a lánnyal, majd valamikor kiderítette, hogy mi ismerjük egymást a sráccal és elmesélte nekem a storyt, és mennyire taplónak tartja a srácot és egyenesen kerülik is egymást ha véletlen összefutnak.

Egy harmadik alkalommal is mentünk ilyen kirándulásra. Reggel ülünk a buszon, a lány mellettem, direkt összebeszéltünk hogy megyünk együtt, ülünk együtt stb. 4 órás út, én nagyon fel voltam dobva hogy sokat beszélhetek vele esetleg még jobban összemelegedünk.

Majd megjelent az említett srác.

A lány nagyon elképedt próbált úgy ülni, hogy ne ismerje fel a srác de végül kiszúrta és odaült hozzánk.

Két másik haverom is ismerte a történetet, ők egész végig csipkelődtek rajtuk, hogy na üljetek egymás mellé stb.

Látszott mindkettejüknek nagyon kínos volt.

Hazafele úton kicsit oldódott a hangulat mindenki fáradt volt, beszélgettünk, majd a lány és a srác között oldódott a feszültség, teljesen normálisan beszélgettek egymással, nevetgéltek stb.

Engem ez nagyon lehozott, mert ahogyan a srácot ismerem, ő mindent ami él és mozog és nő nemű meg akar fektetni (21 éves, szűz, látszik nagyon nagyon dolgozik rajta, hogy változzon a helyzet), szerintem ő is úgy ment haza, hogy na talán van még egy kis remény mégis. A sráccal akárhányszor találkozom mindig éppen valami lánnyal találkozik, chatel valakivel tinderről stb, de ezek szerint nem túl sok sikerrel.

Azt is el tudom képzelni hogy majd írt a lánynak utólag.

Most kicsit elbizonytalanodtam, hiszen én jól elvoltam a lánnyal, úgy voltam vele ha a múltkori is jól sikerül elhívom rendesen randizni.

De ezek után nem tudom.


A nap végen a lány ment oda megölelni a srácot és mondta neki vigyázzon magára érjen haza épségen. Oké eleresztett egy “ezt a barmot”, miután a srác elment, de akkor sincs jó érzésem.

Lehet én gondolom nagyon túl az egészet, de ahogyan ismerem a srác nem létező gátlásait megint rá fog nyomulni.


Szerintetek?

21 évesek vagyunk.



2023. máj. 23. 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:
60%

Ugye megvan hogy neked ez a lány senkid?

Azt csinál amit akar, ha megakarja dugni a hímr.banc palit, akkor megdugja, nulla beleszólásod van, csak beszélgettett veled, jézusom..

2023. máj. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Úgy értem lenne értelme valamennyire bele élnem magam az egészbe vagy hagyjam az egészet, esetleg hagyjak időt hogyan alakul majd? Nyilván nem dől össze bennem semmi ha összefekszenek, csak érdekelne a kívülállók véleménye a helyzetről. Tudom hajlamos vagyok bele élni magam az ilyen helyzetekbe, de szerinted lehet ebből valami köztünk?
2023. máj. 24. 00:12
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

1. Attól ha tetszik neki, hagyja hogy egy ösztönlény kisfiú megszerezze? Ne már..



Kérdező, miért nem kezdesz lassan közeledni felé? Lehet ez neki sokkal szimpatikusabb, mintha valaki ennyire nyomul. :)

2023. máj. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy beszélgetnek attól még egyáltalán nem biztos, hogy meg tudja fektetni. El van veled, hívd el randira és a randin ne bőven nyomulj, ha tetszel neki és még jobban megkedveltetted magad nincs lehetősége a másik srácnak.
2023. máj. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy tulsagosan bejon neki a masik srac, de most mar hivd el vegre te is.
2023. máj. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!