Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lenne a véleményetek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a véleményetek, reakciótok, hogyha a párotok a barátaival/barátnőivel beszélné ki a nemi életeteket? Akár pozitív, akár negatív dolog? Hogyan reagálnátok erre?

Figyelt kérdés
+ Ti hogyan viszonyultok ehhez: a ti barátaitok, esetleg családtagok (pl.: testvér) mennyit tud a nemi életetekről?
2023. máj. 23. 23:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
57%
Mondjuk en nem szeretem az ilyent , a csaladnak meg semmi koze hozza ki hogy xopja , nyalja ki a masikat es mas egyeb dolgok, mert beteges szerintem. Ha a baratnoinek elmondja meg oke..
2023. máj. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%
Azzal beszélek a szexről, akivel szexelek. Mármint konkrét dolgokról. Elvontan, mint például ez a kérdés is, bárkivel. Rólam sem akarom, hogy bárki beszéljen.
2023. máj. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%
Ugyan úgy vagyok, ahogy a kettes válaszoló.
2023. máj. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
52%
A legtöbben beszélünk a szexről szerintem. Nők is, férfiak is. Miért is kellene tabuként kezelni? Nincs ebben semmi szégyen, mindenki csinálja. Persze nem kotyogok ki minden részletet akárkinek. De barátokkal simán szóba jön, viccelődünk akár.
2023. máj. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
75%
4-es, a szexről általában, vagy "uhh, tegnap úgy kinyaltak/leszoptak".
2023. máj. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
73%
A család szerintem furcsa, de a barátoknak szerintem normális, hogy egy részét megosztja, valakivel meg kell beszélnie.
2023. máj. 24. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
82%
Közeli barátokkal szoktam beszélni, kb. olyan szinten, hogy "elképesztően jó vele a szex is". Családtagokkal természetesen nem.
2023. máj. 24. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
53%

Közeli barátokkal aki vevő a témára velük kölcsönösen megbeszéljük. Ha úgy van akkor épp tanácsokat is adunk vagy hogy nekünk mi jött be és nekik mi.

Szerintem ebben nincs baj, idegenekkel természetesen nem, és családtagokkal sem, bár a tesók tudnak dolgokat.

2023. máj. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
62%

A legközelebbi barátnőm, illetve a húgom van benne mélyebben a kapcsolataimban. Egyáltalán nem zavar, ha a párom ugyanígy áll hozzá. Azért ne tudja a János, meg a város, hogy mi a helyzet velünk, de miért is ne lehetne egy közeli baráttal ez téma?

Az, hogy olyat dugtam, hogy Jézusom!!!! az ,mint téma szerintem alpári és érdektelen. De, ha van valami gond, vagy valamiért releváns egy infó egy beszélgetésben, akkor nem zavartatom magam.

2023. máj. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
44%

Nekem szakítóok ez a szennyesteregetés. Harmadik fél nem tud segíteni rajta, csak mi ketten, innentől fogva az egész csak arra jó, hogy az indulat hevében bemocskoljuk a partnert mások előtt, aztán mikor mi már rég túlvagyunk ezen, mert nem is gondoltuk komolyan, ők még mindig nem tudnak ugyanúgy tekinteni rá és kinézik a társaságból.


Nekem is csinálták ezt barátaim és azt sem tudtam, hogy kit kell épp utálni vagy kit nem. Most már leállítom a shittalkot és megmondom őszintén, hogy ha a párja helyében lennék, nyakonb#sztam volna azért, hogy így lejárat.

2023. máj. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!