Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Teszem neki de mégsem lép?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teszem neki de mégsem lép?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egyszerűen nem tudom hová tenni, nem tudom mit is gondoljak. Van egy 35 éves férfi aki a kollégám, de nagyon ritkán 2 havonta egyszer találkozunk személyesen viszont egy cégnél dolgozunk. Mindketten egyedülállók vagyunk. Voltunk nemrégiben közösen egy buliba, ott nagyon jól éreztük magunkat, táncoltunk és beszélgettünk, nevettünk. Amikor a közelemben van, mindig nagyon mosolyog, sőt van hogy elpirul, és be is szól, mint pl.nemrégiben volt a névnapom és akkor találkoztunk de nem tudta milyen névnap van, a másik kollégánk mondta neki erre ő azt mondta bokrétába kötötte az ajándékom és hangosan nevetett, persze én is. Írunk egymásnak munka kapcsán, beszélünk is telefonon, de nem ír semmit a munkán kívül. Én próbáltam elhívni egy kávéra mert van egy üzletünk, hogy ott megiszunk egy kávét, de mintha nem is látta volna azt a meghívást amit chaten írtam neki. Úgy érzem, nekem már ennél többet nem kéne tennem.



2023. máj. 25. 15:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se,nem irt,nem mondott semmit,inkabb felejtsd el!
2023. máj. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Crisopher ***** válasza:
100%
Azért nem reagált a kávés meghívásra, mert nem szeretne tőled semmit
2023. máj. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
Nem kellesz neki, csak a figyelmed felkeltese volt a celja. Egoboost, a ferfiak is csinaljak.
2023. máj. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért a kulcsszó a szex és flört? ^^
2023. máj. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan opcio, hogy munkan kivul nem akar mast, meg akkor sem, ha o a ferfi.
2023. máj. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert tetszel neki nem biztos, hogy akar is tőled bármit. Nekem is tetszik 1-2 ember a cégnél, mégsem kellene egyik sem. :D
2023. máj. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is volt, hogy ignoráltam bizonyos üzeneteket vagy két értelmű megjegyzést nőktől.


Ez mindig azért volt mert nem tetszett viszont jóban voltunk és nem akartam megbántani.


Ezért inkább próbáltam kerülni a témát.


Szintén van olyan mikor egy férfi egyedülálló akkor gondol arra, hogy mi lenne, ha a kolléganőmmel kikezdenék stb.. de mikor meg be megy a munkahelyre és szemtől szemben látja a kolléganőt úgy érzi, hogy ez még sem jó ötlet mert nem tetszik annyira és óriási sértődés lenne a nő részéről, ha a férfi bele kezdene egy viszonyba, kapcsolatba majd megondolná magát .

2023. máj. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!