Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Találkoztatok már olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkoztatok már olyan emberrel, akivel kapcsolatban felmerült bennetek, hogy neki soha életében nem lesz párja?

Figyelt kérdés
Ha igen, milyen tulajdonsága alapján?

2023. máj. 26. 17:40
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
42%

Én lennék az

F

2023. máj. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
51%
Nem hiszem.
2023. máj. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
58%
Igen.
2023. máj. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Crisopher ***** válasza:
43%
Igazából nem hiszem. Attól, mert nekem nem jön be valaki, másnak még lehet az ideálja is
2023. máj. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
76%
Igen. A tulajdonságait hadd ne részletezzem, de a görcsös megfelelési kényszer, a kommunikációs készégek hiánya és a nagyfokú introvertáltság szerepet játszik benne, amiért sosem lesz párja szerintem.
2023. máj. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
52%
Igen, fogyatékos, mozgássérült, vak.
2023. máj. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
76%
Igen. Közel van a negyvenhez, nem volt még igazán értékelhető párkapcsolata, súlyos mentális gondjai vannak, nem képes kötődni, szeretni, vagy ha igen akkor sem tud kapcsolódni a másik félhez, csak nagyon destruktívan, ha kicsit közel engedi elmarja magától, megbántja a másik felet mert fél, aggódik, túlgondol mindent, bizonytalan, fèltékeny, azt hiszi őt nem lehet szeretni. Csak azt fogadja el, ami az ő fejében létezik. Szexuális problémái vannak. Megpróbàltam, talán ő is, én a végsőkig ragaszkodtam volna hozzá, de nem tudta legyőzni a démonait. Életem legnagyobb kudarca lett, még ma sem vagyok rajta teljesen túl.
2023. máj. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
67%
Igen. A srác egy lúzer. De szó szerint. Nem is geek. Egyszerűen sötét mindenhez. Na, neki nem hiszem hogy lesz valaha is. És most éli az "arany korát"
2023. máj. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
38%
Az hogy sötét mindenhez nem számít mert ha belegondolsz az agyhalott idióták is be tudnak csajozni. A lúzerség már nagyobb probléma
2023. máj. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
71%

#9

Egyszerűen nehéz megfogalmazni. Lúzerekhez is odamennek a csajok. És most nem ilyen agyhalottra gondolok aki egyszerűen nem tud magyarul beszélni. Hanem egy buliban este elkezd arról beszélni, hogy 2012-ben fázott egyszer télen. Kb. ezt a színvonalat képzeld el. Egyszerűen nem tudsz rá mit mondani. És így akarna csajozni is.

2023. máj. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!