Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki az első kisebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki az első kisebb nézeteltérésnél lelép és azt mondja, hogy nem illünk össze, mert ebből ő azt szűri le, hogy milyen különbözőek vagyunk, az igazából soha nem is szeretett igazán, csak maximum mondta?

Figyelt kérdés
Szerintem egy gyerekes, semmi dologból kerekedett vita. Én mivel nagyon szeretem Őt, hamar el is felejtettem. Mindketten hibásak voltunk, de én másnap bocsánatot kértem, beismertem a saját részem és hamar rendbe akartam hozni a dolgot. Ő meg elkezdett utána flegmazni, grimaszolni és egyből szakított velem. Azt hozzáteszem, hogy rengeteg barátnője volt előttem és mindegyikkel azért szakított, mert szerinte nem illetek össze. De tökéletes ember, kapcsolat nincs, Ő sem az. Sztm egy kapcsolaton dolgozni kell és nem menekülni, ha beüt egy probléma, hanem megoldani és idomulni a másikhoz. Ilyen alapon senkinek nem lenne senkije, ha mindenki így állna hozzá. És ha én képes vagyok megbocsátani, Ő miért nem? Csak azt tudom leszűrni, hogy nem szeretem igazán.

2023. máj. 26. 21:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Éretlen, ostoba, öntelt ember. Jól jártál, hogy lelépett és nem neked kellett még a fogait is utána rugdosni.
2023. máj. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem van ott több is amiről "elfelejtkeztél".
2023. máj. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
*nem szeretett igazán
2023. máj. 26. 22:06
 4/12 A kérdező kommentje:
12 év köztünk a korkül egyébként. Ő a fiatalabb.
2023. máj. 26. 22:07
 5/12 anonim ***** válasza:
25%
2+ A férfiak az alaptermészetükből fakadón nehezen engednek el egy nőt, ahhoz, hogy így lépjen valaki ott kellett egy s másnak lenni. De minimum egy olyan dolognak ami messze övön alul volt-mint szint.
2023. máj. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem. Előtte tényleg semmi probléma nem volt köztünk. Jelét sem adta, hogy bármiben változzak stb. Sőt mindig ment az így szeretlek, úgy szeretlek. Ezért volt nekem ez nagyon éles váltás. Annyit tudni kell, hogy Ő muzulmán, én viszont európai. És valószínűleg a nők nem tartoznak az egyenrangú félek közé. Vagy, hogy egyáltalán visszaszóljanak.
2023. máj. 26. 22:12
 7/12 anonim ***** válasza:
76%

Bírom, mikor valaki így lassan adagolja az infókat a kamu kérdéshez.

Most írd azt, hogy te 17 éves vagy! Ő meg 5. Az magyarázat is lenne a viselkedésetekre.

2023. máj. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
80%
7-es: meg amikor a másikat állítja be a világ legnagyobb szemétládájának, aztán szép lassan kirajzolódik a történet, hogy nem is a másik fél a hibás😃
2023. máj. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
73%
Nárcisztikus lehet esetleg, és nem bírja elviselni a bocsánatkérést, amúgyis leértékel. Az ilyenek az öndicsérő embereket bírják inkább mert nekik nem kell hibás semmiben, nekik jár a tökéletes (de azért nála rosszabb) ha bocsánatot kérsz akkor elismered a hibádat. Igazából semmi nem jó nekik.
2023. máj. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Muzulmán? Az egy totál más világ. Nem azt mondom, hogy szava nincs a nőnek. Alapjáraton tisztelik a nőket, mint anya és háztartásbeli, de ha egyéb kritikád van vagy véleményed, azt tartsd meg magadnak. Azt gondolom, hogy nem tetszett neki, hogy visszaszóltál, mert nem ehhez van szokva. Ahhoz, hogy csöndben maradj vagy bólogass. Szerintem már rájött erre előbb, hogy rossz lóra tett egy európai nővel, csak az első konfliktusig próbálta ezt elhesegetni. Utána meg belátta, hogy Te soha nem leszel "alárendelt" fél. Ez simán való ok lehet abban a kultúrában. Nem mondom, hogy mindenki ilyen, de a nagy többség azért igen.
2023. máj. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!