Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Társkeresőn még érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn még érdemes ismerkedni?

Figyelt kérdés

Társkeresőn még érdemes ismerkedni?

Sajnos csak negatív tapasztalataim vannak.

Ismerkedés közepén lelépnek egy szó nélkül, nehezen írnak vissza hiába vannak online, és 100-ból 99 csak alkalmit akar ami nem lenne baj ha az elején mondjuk tisztázva lenne . Van olyan társkereső amin még érdemes lenne próbálkozni?

Persze nem csak online ismerkedem és bár tudom van aki itt is szívesen ismerkedik látatlanul én itt nem privátot szeretnék, hanem inkább tanácsokat, hogy mondjuk nektek melyik társkereső vált be.

Válaszaitokat előre is köszönöm.

26N



2023. máj. 27. 16:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%

Felesleges, a nők kb 1% sem válaszol. Csak tudnám minek húz jobbra. 27F


Női oldalról nem tudom.

2023. máj. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%
Akik nem alkalmit keresnek azok neked nem kellenek.
2023. máj. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

1

Persze biztosan fordítva is igaz, hogy a nők sem írnak vissza de én csak nőként tudok véleményt mondani.

Én sem értem minek húz jobbra ha aztán nem ír vissza vagy egy két szót azt is csak úgy "oda dobva".

2023. máj. 27. 16:27
 4/12 anonim ***** válasza:
31%

Love.hu

Próbáltad?

2023. máj. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

4

Igen de elég gyorsan töröltem is magam...

Jaumo,Badoo, Facebook randi egy párat már kipróbáltam.

2023. máj. 27. 16:46
 6/12 anonim ***** válasza:
89%
Akkor passz. Mi a Love-n jöttünk össze 14 éve.
2023. máj. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
30%

Az a baj, hogy szerintem ezeket a társkeresőket túlságosan el lepték már az olyan emberek akik nem komolyra vágynak, és hát lehet gáz ezt mondanom de kicsit a szenny emberek. Én bárhányszor letöltöttem a Tindert vagy a Bumble-t 1-2 hétig bírtam mert az élettöl is sőt a párkereséstől is elment a kedvem. Aki komoly kapcsolatra vágyik vagy ténylegesen meg akar ismerni egy embert azoknak már nem alkalmasak az ilyen appok szerintem. Mivel ha belegondolunk egy férfinek ha egyéjszakást akar ez a legegyszerűbb módja, hogy szerezzen egyet főleg, hogy ma már ki is van írva, hogy ki mit keres.. Már nem kell buliba járni stb hanem elég ha jobbra balra húzunk valakit. Ezért inkább ilyenek vannak fennt.


Lehet például neked meg azért nem írnak vissza mert túl normális vagy vagy látszik hogy esetlegesen, bonyolultabb lenne téged megszerezni és nincs kedvük ebbe több energiát rakni. Mert mással gyorsabban és könnyebben eljutnak a végcéljukig.


Én komoly kapcsolatot keresek nem egyéjszakást mégis most letöltöttem újra mert most jöttem ki egy szakításból és jól esik beszélgetni másokkal és megismerni többféle gondolkodást. De alapból ha kapcsolatot keresnék vagy párt keresnék azt nem ott tenném, de pont jó arra, hogy kicsit tágítani a gondolkodásod. De azért kezd nekem már megint sok lenni az app....


Szóval nekem ez a tapasztalatom szerintem sajnos már nem az a többség aki fennt van ott aki komolyra vágyik és lehet ezért nem írnak vissza neked. Szóval ha van valami társkereső ahol még nem ez a helyzet én is szívesen várom :) Ha nincs akkor marad a személyes leszólítás, vagy az instagram talán még ott lehet találni komolyabb embereket.


26/F

2023. máj. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
66%

Nekem nem jött be soha egyik se, pedig kb mindegyiken fent vagyok.

De az egyik ismerősöm nagy mázlista volt, és Tinderen találta meg a mostanra már feleségét is. Szóval nem lehetetlen, csak hatalmas nagy szerencse kell hozzá, az a nagy helyzet. :D

De ő ráadásul egy nagyon csinos, kedves, házias nőt talált magának, akivel elég hamar össze is jöttek. Kb. megfogta a legjobbat. Bárcsak egyszer én is lehetnék ilyen mázlista... :/

2023. máj. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem nincs, én legalábbis feladtam az ilyeneken való keresgélést. Hidd el a nők ugyanúgy nem írnak vissza, vagy maximum csak minimálisat, mint a férfiak.

Próbálkozz meg hobbikkal, amik tényleg érdekelnek. Ott tuti lesznek érdekes férfiak.

2023. máj. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 NTBS ***** válasza:
Próba szerencse.
2023. máj. 30. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!