Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg nem illünk össze?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nem illünk össze?

Figyelt kérdés

Azt mondta a barátom, akivel járunk egy pár hónapja, hogy azért nem illünk össze szerinte, mert nagyon érzékeny vagyok és mindig kimondok mindent, amit gondolok, amivel állítása szerint párszor összetörtem már a szívét. (Ennek jelét egyébként sosem adta, hogy bármivel is megbántottam.) Illetve, hogy egy-egy dolgon túl sokáig rágódom, agyalok. Általában az érzékeny emberek ilyenek.


Miért probléma az, ha mindig kimondom, amit gondolok? Nem bunkón szoktam tenni, de határozottan. Tény, hogy, ami nem tetszik, azt gyorsan szóvá teszem, mert úgy vagyok vele, hogy közös erővel majd változtatunk rajta.


Ő pedig ilyen laza, éljünk a mának típus, aki akármi történik vele, mindenen mosolyog...Legalábbis a felszínen. Soha semmin nem pörög, tök nyugis. Nem mond ki semmit. Szerintem azt sem, ami bánja.


Alapvetően úgy érzem, amióta ismerem, hogy kiegészítjük egymást. Jól kijövünk, ha együtt vagyunk, mindig sokat nevetünk, bohóckodunk és sosem gondoltam, hogy azért kellene más nekem, mert nem vagyunk egyformák. És nem értem, hogy miért akar ennyire magához hasonló barátnőt, ha alapvetően jól érzi magát velem. Ezt mondta is. De azt is hozzátette, hogy szerinte én annyira más vagyok, hogy lehet hosszabb távon nem leszünk boldogok.


Én dolgoznék ezen a kapcsolaton, keresném a kompromisszumot is, próbálnék változtatni is, ha tudnék konkrétumokat ezen kívül. De sajnos Ő nem beszél, csak így rebuszokban.

Én nagyon szeretem Őt és nem szeretném elveszíteni, de igazából nem tudom, mit csináljak így. Valami tanács? Vagy így felvezette a szakítást a jövőre?


Kicsit úgy érzem, hogy Ő eldönt nélkülem valamit, de nem beszéljük meg.



2023. máj. 27. 19:21
 1/4 anonim ***** válasza:
84%

Tényleg nem illettek össze, mert te őszinte vagy ő meg váltakozik mint a kaméleon:

hol érzékeny, hol érzéketlen, és őszinteségből egy nagy nulla.


Ráadásul mégcsak nem is szeret, mert nem azon van, hogy változtasson, hanem inkább rád fogja és kifarol.

("Enyhén" vagy "titkolva" lehet nárcisztikus is, azok jönnek azzal elő, hogy "túlérzékeny" és "érzékeny" vagy miközben korrektül elmondod, hogy mi nem stimmel és mivel ők manipulálni akarnak nem tetszik nekik azért azokkal a jelzőkkel vágnak vissza.)

Nagyon sok pár, akik együtt vannak ellentétek jó pár dologban és mégis együtt vannak. Ő nem akar veled lenni, ezért el is kéne engedni nem megvárni míg ő pattint le.

2023. máj. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

"Ő eldönt nélkülem valamit, de nem beszéljük meg"

Eldöntötte, hogy nem akarja veled folytatni, és finom formában közölte is.

Ne erőltesd a dolgot.

2023. máj. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez elég gáz.

Dejavu-m van egyébként, exem pont ilyen volt, a legnagyobb rózsaszín ködben (amelyben arról beszélt, én leszek majd a felesége, stb.) beközölte, hogy nehéz velem, meg belengette, ha legközelebb így viselkedem, szakít (azaz megkérdeztem, miért nem beszél arról, ha bántja vmi).

Engem dobott később, de ha utólag visszacsinálhatnám, én dobom ekkor.

2023. máj. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nekem azt mondaná az újonnani párom annak ellenére hogy összejött velem, hogy lehet nem illünk össze, akkor én elengedném.. mert akkor valószínű "csak úgy" összejött velem hogy kipróbáljon...
2023. máj. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!