Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Társkeresésnél kérdezik tőlem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresésnél kérdezik tőlem milyen férfit keresek? Itt őszintének kell lenni vagy kamuzni valamit?

Figyelt kérdés

- legyen jó anyagi háttere

- fizikai vonzalom (legyen erős szexuális kisugárzása)

- legyen "papucs" (a kapcsolaton belül én hozom a döntéseket, és ezzel ne legyen baja)



Ezt hogy lehet szép köntösbe bújtatva megfogalmazni, hogy ne kerüljek azonnal lapátra?


2023. máj. 28. 08:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
76%
Napi incel nőlejárató kamu. 🥱
2023. máj. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Noren1989 ***** válasza:
72%
Egyetértek #1essel. Kivéve, ha Kérdezőnk egy igazàn "tökös" nő 🤫😅😅
2023. máj. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
69%

Kamuzol később fog kiderülni. Csak elqrod az idődet. Őszinte vagy, megjátssza az elvárásod, meghúz párszor és mész a levesbe.

Melyik férfi akar papucs lenni? Az már nem férfi.

2023. máj. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem kamuzz, én ennek örülnék. Legalább párszor beléd törölhetném a farkam mielőtt kiváglak.
2023. máj. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
26%

Lehet ezen gúnyolódni és incelezni a kérdezőt, de tény, hogy ez nagy kimondatlan dilemma a nőknél és ezek olyan tulajdonságok, amelyeknek nagyon is érdeklik a nők többségét. Mindezt úgy felvezetni, hogy ne tűnjön

- anyagiasnak, aranyásónak

- olyannak, akinek a külsőségek tűnnek fontosabbnak a belső értékeknél

- leendő házisárkánynak, de azért ki tudja deríteni, hogy mennyire tud majd döntéshozó helyzetbe kerülni a kapcsolatban

, ez nem könnyű feladat. Persze rá is kérdezhetne direktben is ezekre, sokkal egyszerűbb lenne, de akkor kiadná magát.

2023. máj. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
6%
Na ezért ismerkedem 30 helyett 20 évesekkel, azok nem ilyenek.
2023. máj. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
84%
Persze, őszintének kell lenni. Itt is annak kellene, szóval megírhatod, hogy férfi vagy.
2023. máj. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
75%
Ebból a háromból többnyire legfeljebb kettő teljesül.
2023. máj. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
29%

7: Tehát nem azért inceleztétek (kollektíven) a kérdezőt, mert haragszotok rá, hanem mert tudtátok, hogy majd jövök én (vagy valaki), aki komolyan veszi a kérdését, esetleg válaszol is rá, és inkább előre jól le inceleztétek? Értem. Jól működik a Delorean?

Egyébként de, pontosan azért inceleztétek le, mert haragszotok rá. Mellesleg szerintem is egy troll, aki élvezi hogy felhúzzátok magatokat a kérdésein, de hát ti etetitek.:)

Ami a kérdésben szereplő állításokra vonatkozik, az pedig teljesen független attól, hogy férfi vagy nő írta ki. Tudod, ha egy tömeggyilkos rasszista homofób ember állítja, hogy 2+2=4, akkor neki is igaza van, függetlenül attól, hogy milyen ember. Vagy lehet érvelni ellene, bizonyítani, hogy téved, de nem hülyeségnek beállítani amit mond, csak mert nem szimpatikus a személye.

2023. máj. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
54%
Hiába kamuzol mert előbb vagy utóbb kibújik a szög a zsákból. Ha utóbb akkor elqrtál x évet az életedből. A haverom menyasszonya akkor kelt ki magából amikor a haver felhozta hogy házassági szerződés mindenképpen kelleni fog. Na azt a családi balhét ami akkor lett,volt ott minden is. Ki is vágta a csajt a francba. Ezután ez a csaj összejött egy igazi világ lúzerével akinek viszonylag tehetősebb szülei voltak akik a seggük alá raktak egy fullra felújított ĥázat egy megyeszékhelyen. A csajnak semmije nem volt csak áruhitelei. Lehúzott két évet a csávókámmal aztán kitalálta hogy ő nem érzi jól magát ebben a kapcsiban és válni akar. Simán vitt volna mindent, házat kocsit,úgy képzelte hogy neki ez jár. Úgy kellett kipaterolni a házból. Azóta disznó módra elhízott,a kutyának se kell mert fejre sem egy szépség. Na de megpróbálta az a lényeg. Egyébként én már az elején láttam hogy milyen fajta a bula csak hát a szerelem az vak ugye így havert majdnem behúzta a csőbe.
2023. máj. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!