Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tart egyenrangú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tart egyenrangú félnek a kapcsolatunkban?

Figyelt kérdés

Ezt többször is éreztette már velem a barátom, sőt még mondta is, hogy ne vergődjek a kapcsolatban, vagy ne is nyilvánítsam ki a nemtetszésem valamivel kapcsolatban, mert hogy ő sokkal okosabb mint én, és ő mindenhez ért, én ne okoskodjak neki.

Szerinte én még egy háztartást sem tudnék elvezetni, ha együtt laknánk sem. Mikor itt volt nálunk is leszólított azért, mert egy bizonyos dolgot evés közben nem találtam neki fel, mondta, hogy jó feledékeny vagyok.


2023. máj. 28. 14:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

"Szerinte én még egy háztartást sem tudnék elvezetni, ha együtt laknánk sem. Mikor itt volt nálunk is leszólított azért, mert egy bizonyos dolgot evés közben nem találtam neki fel,"


Hihetetlen micsoda szolgalelkű nők vannak :D

Ilyen megszolalás után az én barátom két leszakított herével a kezében takarodott volna el.

2023. máj. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem vagy egyenrangú vele és mással se lennél. Buta vagy a végtelenségig, hagyod, hogy ócsároljon, hagyod, hogy degradáljon ki tudja mióta már. Míg más nő páros lábbal rúgná ki!

Ahelyett ide jössz picsogni ki tudja mióta (hetek óta amióta én itt vagyok) és azt várod, hogy azt írják az emberek, hogy szeret, tisztel téged. De nem szerethet, becsülhet téged mert TE SEM SZERETED, BECSÜLÖD ÖNMAGAD!

Miért várod el akkor tőle?

2023. máj. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
Túl sok Andrew Tate videót nézett
2023. máj. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert megengeded neki, és mert még nem dobtad ki.
2023. máj. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Minek vagy még mindig vele?
2023. máj. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért vagy együtt ezzel a f.sszal még?
2023. máj. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Leclerc ***** válasza:
100%
De most komolyan, miért akarsz szenvedni egy ilyen tahó mellet? Ha nem is találnál jobbat, akkor is, még az egyedüllét is sokkal kellemesebb mint egy ilyen, paraszt aki tőnkre tesz.
2023. máj. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!