Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? A leírás kicsit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A leírás kicsit hosszú lett, de köszönöm, ha elolvasod!

Figyelt kérdés

Van egy kollégám akivel lassan 1 éve dolgozunk együtt és az első perctől kezdve megvan köztünk a “kémia”. Ez alatt az egy év alatt folyamatosan próbálkozott, hol nagyon nyilvánvalóan hol kevésbé. Én eddig mindig visszautasítottam, mert vagy nekem volt barátom vagy neki barátnője. Az én kapcsolatom nem rég ért véget viszont ő újra összejött az exével, de továbbra is próbálkozik nálam. Őszintén azt hittem egy idő után elmúlik majd köztünk ez a dolog, hogy ahogy megismerjük egymást majd a feszültség eltűnik és valami barátság vagy legalábbis jó munkahelyi viszony marad közöttünk. Már megszámolni se tudom hányszor utasítottam vissza, de én se vagyok szent nem tudom meddig tudom ezt még csinálni.

Mit tegyek? Mondjam meg neki, hogy ha szakít a barátnőjével akkor lehet köztünk valami? Vagy csak egyszer szexeljünk és akkor lehet hogy elmúlik a feszültség?

Nem tudom pontosan mit is akarunk egymástól, csak azt hogy ez így nem folytatódhat tovább.



2023. máj. 28. 17:10
 1/10 anonim ***** válasza:
35%
Hagyd magad! Majd ő elrendezi.
2023. máj. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Még jo hogy nem melletted jágvis az exéhez.

Én pozitívan fognám fel, hogy még jó hogy nem adram be a derekam olyannak, akinél az ex még szóba jöhet egyáltalán.

2023. máj. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

*jav

Még jó hogy nem melletted járt vissza az exéhez

2023. máj. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem azt kell mondanod neki, hogy ha szakít a barátnőjével akkor lehet köztetek valami, hanem hogy "Figyelj, barátnőd van, nekem ez így nem működik", és kész. Képzeld kicsit magad a barátnője helyébe, neked hogy esne, ha melletted így flörtölgetne? Dunát lehet rekeszteni a másik oldal elkeseredett panaszaival. Nem kell a zavarosban halászni, ez mindkettőtőkre vonatkozik. Az ilyen széltolók egyébként sem a legmegbízhatóbbak.


F

2023. máj. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Neked miért kell, hogyha egyszer párkapcsolata van? Szerető akarsz lenni? Ő nem fogja érted elhagyni a másikat te ahhoz kevés vagy számára. Hiába mondod neki, hogy nincs esélye még van neki más. Nyugodtan lehet, hogy hazudni fog, hogy végzett a kapcsolattal. Nem volt soha tekintettel arra, hogy kapcsolatban voltál, vagy ő volt. Neked tényleg olyan hűtlen senkiházira van szükséged? Egyébként tudod, hogy miért? Mert tiltott gyümölcs, ebben más nincs.

Gondolj arra, hogy lenne szex, de nem is lenne jó, vagy nagyon megbánnád a történteket.

Ő neki nem vagy más, mint egy trófea, egy strigula. Neked ez elég?

Mellesleg a "baráti" viszonyt sem kell vele folytatni, csak kifejezetten munkaügyben beszélni, ha muszáj, vagy fel lehet mondani, más részlegre kéretni magad. Miért kellene lefeküdni egy semmirevaló pöccsel, akinek mindegy, hogy félrelép, vagy se? Nem értem komolyan.

2023. máj. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy a barátnőjével, úgy bánna veled is: megcsalna.

Sőt.

2023. máj. 29. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mind a kettő véglet amit írtál tökéletes. Kérdés, számodra melyik a megfelelő.
2023. máj. 29. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Lefekszel vele, azt hiszed a kémia eltűnik, de minden csak bonyolultabb lesz. Marad a szex, téged sosem fog megbecsülni és ki tudja még hány szeretője van.
2023. máj. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
87%

Oké hogy van testi vágy, de létezik TISZTELET más ember iránt (barátnő) és magad iránt.

Megfektett, lehet rossz lesz, lehet jó lesz és többször megtörténik DE te belészeretsz és ő ígérgetni fog mindent, azt is, hogy otthagyja, de nem fogja, vagy téged választ, VISZONT téged ugyanúgy megfog csalni, mint őt (esetleg nem lenne hűtlen, DE te nem tudnál benne megbízni hiszen félrelépett ki tudja hányszor mással is).

Ha meg nem szeretnél belé, akkor is kiderülne, elég egy "jó akaratú" kolléga, vagy hogy ő árulja valahogy el magát és jönne a cirkusz a barátnő részéről talán.

Tényleg megéri, hogy ha eddig ellenálltál most hagyni magad használni neki?

2023. máj. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hagyd beken.
2023. máj. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!