Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a legnagyobb veszekedé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legnagyobb veszekedésed a jelenlegi vagy volt párotokkal?

Figyelt kérdés
Meddig tartott, ki hogy viselkedett? Min pattant el a cérna? Meddig voltatok haragban? Meg tudtatok beszélni vagy még most is vitaforrás?
2023. máj. 28. 18:13
 1/5 anonim ***** válasza:
31%
Most csak úgy kíváncsi vagy, vagy nem tudod meddig van rendben, hogy nem szóltok egymáshoz, esetleg a vita tárgya érdekel?
2023. máj. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%

Az anyja lerbancozott, ő meg ki akart minket békíteni. Én mondtam, hogy ha ezek után nem érzi jogosnak azt, hogy nem vagyok hajlandó az anyjával egy asztalhoz ülni, amíg bocsánatot nem kér, akkor jobb, ha elfelejt.


Végül az anyjával szakította meg a kapcsolatot.


Tartott vagy két órát. Nem nagyon kellett megbeszélni, belátta, hogy meg kelk húzni a határokat és én is megtenném érte, ha a saját családom nem bírna viselkedni.


Azóta házasok vagyunk, anyuka nagy örömére :)))

2023. máj. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%

Az első barátom azon sértődött meg, hogy elmentem egy 10 napos cserediák programra. És nem a sarokban egyedül duzzogtam, hanem beszélgettem másokkal, meg elmentünk pizzázni. Sőt, néptáncot merészeltem táncolni a táncházban. Ő világvégeként élte meg, hogy nélküle is képes voltam jól érezni magam. Nem veszeledtünk miatta, de onnantól elég bizalmatlan volt velem. Összességében ő úgy gondolta, hogy a tulajdona vagyok és azt fogom csinálni amit ő mond. Csakhogy én már kamaszként sem olyan lány voltam, aki hagyta, hogy egy pasi irányítsa. Végül szakított velem. Ja, meg az is baj volt, hogy velem nem lehet egy jót veszekedni.

A férjemmel az összeköltözés meglépése volt húzós kérdés. Nehezen hagyta ott a szülői házat. Aztán egyszercsak átkattant valami és nekiállt pakolni, hogy akkor költözhetünk.

A másik drámai időszak a saját ingatlan vásárlása volt. Ő még várt volna vele, én azt mondtam, nincs mire várni. Végül a bank hitelbírálatára bíztuk a dolgot. Meglett a saját ház.

Az autóvásárlásból is volt egy nézeteltérésünk. Én új autót lízingeltem volna, a férjem használtautót akart venni. Elkezdte nézegetni a használtautókat, amik belefértek az aktuális keretünkbe. Sokat megnézett. Aztán egyszercsak szólt, hogy öltözzek, nézzük meg mit tudnak kínálni az autószalonok. Végül szalonban vettünk használt autót. Kaptunk rá hitelt, garanciát meg friss vizsgát.

Olyan nem volt még, hogy napokig ne szóljunk egymáshoz, pedig már 17 éve toljuk együtt a szekeret.

2023. máj. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a legnagyobb veszekedések tipikusan azok amikor az kiabál akinek ég a háza.

Ha vmi engem sértett vagy rosszul esett mert épp egy 3.nőre ment rá, olyankor minden esetben tagadják, ordítanak drámáznak ledominálnak engem saraznak be, mocskolnak, kifordulnak önmagukból hatalmas balhét kreálnak az egészből.


Valójában mintha nekem nem lenne jogom kiállni ömagamért vagy nem tudom mit hisznek.

2023. máj. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Folyt De azonnal "meg van beszélve",azaz eldugulok mert egy állitás egy tagadás kioltja egymást. Nincsenek olyanok hogy csenddel verés meg ne szólnánk hetekig egymáshoz stb. Kiüvöltik magukat aztán kaja tv megy tovább az élet.

Ilyenkor csak erősödök épülök a jövőbeni szakításokhoz.

2023. máj. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!