Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Összepuszilgatott" majd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Összepuszilgatott" majd felajanlottam neki egy randit erre rá se ránt?

Figyelt kérdés

Van egy férfi ismerősöm akivel elég jóban vagyunk. Nemrég óta ismerem, de azért nem is olyan hosszú ideje. Igen hamar egy hullámhpsszan lettünk, állandóan cukkol, nevetük, ölel és egyszerűen jó. Nem nyomul vagy ilyesmi, amikor meg akar ölelni is mindig rákérdez. Vettem a bátorságot és felajánlottam, hogy talizhatnánk egy egész napra, ne csak mindig egy-egy órára.

A választ totál elviccelte. Ez egy hete történt, azóta se hívott sehová.


2023. máj. 30. 02:50
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Ráadásul azóta nem túl kommunikatív.
2023. máj. 30. 02:51
 2/15 anonim ***** válasza:
19%
Lehet, van valakije?
2023. máj. 30. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%
Csak flörtölget veled, de többre nem vagy elég érdekes a számára. Lépj tovább.
2023. máj. 30. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
48%

Vannak olyan állatok, akik megunják a vadászatot ha a préda csak felajánlja magát. Embereknél is előfordul ez a jelenség. Addig voltál érdekes számára amíg nem volt biztos, hogy akarod a randit.


A másik lehetőség, hogy amúgy alapból ilyen, nem jössz be neki s félreértetted a szándékait.


Mindkét esetben egy dolgot tehetsz: tovább lépsz.

2023. máj. 30. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
82%
Valószínűleg nem akar tőled semmit komolyat. Lépj tovább!
2023. máj. 30. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
60%
Szórakozik csak a nőkkel. Nem vagy egyedül, mással is ezt csinálja val.szeg.Illetve lehet van állandó kapcsolata, és szegény nőmellett szórakozik.
2023. máj. 30. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
60%
Azt jelenti, hogy nem akar komoly kapcsolatot, csak szexett.
2023. máj. 30. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Hogy vannak ilyen undorító fszok?
2023. máj. 30. 07:09
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ettől még undorítóbbak is vannak kérdező.
2023. máj. 30. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ebből az jön le, hogy a barátjának tekint, közvetlen, te meg totál félreérted. :D Bocs, ha kiábrándítalak, de nem kell mindig az örök szingli feminista sárkányok hülyeségeit bevenni.
2023. máj. 30. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!