Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érezted úgy hogy neked soha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érezted úgy hogy neked soha nem lesz párkapcsolatod ezért belementél egy alkalmi szexbe?

Figyelt kérdés
2023. máj. 30. 12:10
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
Nem mennék, mert nem nekem való (ha úgy érezném hogy belefér és ilyesmik, akkor belemennék.)
2023. máj. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
Igen, volt ilyen, és hiba volt. Természetesen később lett párkapcsolatom.
2023. máj. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%
Ez ugye nőknek szóló kérdés? Mert a szex és a társkeresési kudarcok kizárják egymást, azaz az a férfi akit elutasítanak, annak szexre is nulla sz esélye. Az a nő aki meg szexelni akar, az meg annyiszor szexelhet naponta idegenekkel, amennyit csak akar. A jelentkezők száma végtelen.
2023. máj. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%

Tizenévesen sok alkalmi szexben volt részem. Nem azért mert elkeseredett voltam, hanem azért mert úgy voltam vele addig élem ki a vágyaimat és a fiatalságom amíg megtehetem.

40-50 évesen már nem lesz annyi lehetőségem a szexre és az élményekre mint tizenévesen volt.

Most 25 vagyok, kb 7 éve volt utoljára részem alkalmi kalandban , de visszagondolva sem bánom az ottani időszakaim.

Ha még nem találsz komoly párkapcsolatot de van igényed a szexre, szerintem nem megvetendő amit teszel.

25n

2023. máj. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%
Volt már párkapcsolatom, de pár éve már semmi, így egyik hasonló cipőben járó hölgy barátommal pont egy éve lebeszéltünk egy alkalmi kalandot. Nos, azóta boldog párkapcsolatban vagyunk. :)
2023. máj. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%
Első vagyok és nem azért írtam, hogy megvetendő, ha valaki úgy vette le, mert nem az. Csak hogyha egy nő érzelmesebb fajta, érzelmek nélkül, bizalom, ismeretség nélkül nem megy, akkor ne élje ki magát egyéjszakásokban, szexkapcsolatokban, mert degradálónak fogja érezni az egészet. Nem azért, hogy ő csak arra jó és egyebek, hanem mert ő úgy ment bele, hogy nem ismeri, vagy közben belészeret.
2023. máj. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen. De azóta se lett párkapcsolatom, úgyhogy igazam is volt.

Viszont azóta alkalmiba se megyek bele.

25N

2023. máj. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
27%
7. Pedig egy mai trendi nő a szexuális szabadságra(szabadosságra) hivatkozva naponta más szuper pasival dugatja rommá magát, mert az neki kijár! Te hogy állsz ehhez a kérdéshez? Aztán arról mi a véleményed, hogy a nők szexuális ragadozók, a nők 10 percig sem tudnak meglenni dugás nélkük? A vízcsapból is ez folyik. Még egy kérdésem lenne: arról mi a véleményed, hogy a nőknek brutálisan jól kell tolniuk a szexet, az összes média arról papol, hogy kell egy nőnek jól szopnia, mit kell csinálnia az ágyba hogy a férfi sose hagyja el őt... Nos?
2023. máj. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Én a nőknek se párkapcsolatra, se szexre nem kellek, mert 35 évesen a szüleimmel élek. Ha elköltöznék, kapásból ráugranának a farkamra...
2023. máj. 31. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!