Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért komolykodik, ha én nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért komolykodik, ha én nem vagyok az?

Figyelt kérdés

Nekem olyan pasi kéne akivel az első a szabadidő. Pl van kémia, lehet vele bulizni, haverokhoz járni, és élni, nyüzsögni.

Nem utazom komolyra, mert ahhoz nekem kevés az összes. A komoly kapcsolathoz senki nem jó. Pl nem segítenek együtt ingatlant venni, családot alapozni, csak kivenni akarnak belőlem, beletenni meg kb semmit. Vagy aki beletenne azzal meg nekem nem esik jól lenni, nem tetszik a szabadidő vele, vagy ő maga sem. Ezt el is engedtem. Nem kell komoly.

Ezt el is szoktam mondani.


Hogy bulizós vagyok aki néha iszik, sok másra ne is számítson tőlem. Ha partner ebben akkor oké, ha nem, az is rendben van, nem egymást keressük.

Ilyen esetekben miért erőltetik az is.erkedést a komolyak velem? Akik látástol mikulásig dolgoznak, nem járnak szinte sehova, alig van barátjuk, vagy vállalkozók, felelősségteljesek nem isznak nem cigiznek, felnőtt komoly férfiak.

De azt mondja de szivesen töltené velem a szabadidejét. (Próbálna alkalmazkodni hozzám).fűz, udvarol, de azt sem úgy hogy lazában benne lennék e vagy így.

Hanem mint aki komoly kapcsolatot alapoz, mesél a munkájárol céljairól, teljesen összeszedetten komolyan koncentráltan normálisan, kedves udvarias, és virágot küld.

Úgy ismerkedik velem mint ahogy azok szoktak akik komolyat keresnek a neten!

Miközben én mondtam előre hogy én nem.


Olyan érzésem van, mintha át akarna verni hogy higyjem azt, hogy komolyak a szándékai velem.

Nem lúzerkedik, meg akar felelni nekem. Miközben én mondtam hogy nekem csak szabadidőpartner kell jóformán.(mivel többet belőle ki sem nézek, nincs is a közelben, utazós időpont egyeztetős lenne az egész, ezért végképp kizárt a komoly kapcs vele)

Akkor miért akar átverni?



2023. máj. 30. 12:16
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
Majd megkomolyodsz Kitti.
2023. máj. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%
Na #1 akkor nem csak nekem vannak hasonló tapasztalataim a Kitti névvel 😂
2023. máj. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
81%

Sajnos sok pasi ilyen. Most tekintsünk el attól, hogy te milyen vagy, mit szeretnél, meg a kérdéstől, de tény hogy sok olyan férfiba bele lehet futni akik nem veszik komolyan a másik kérését. Nálam volt olyan hogy a randi elso 5 percében kiderültek a dolgok (ez a jobbik eset) és gyorsan el is köszöntünk egymástól.


Neked azt tudom tanácsolni, hogy olyan pasit keress aki hasonló beállìtotságú mint te. Aki nem akar komolyat, de elvan veled és ez neki teljesen jó. Mert most pl.ezek a pasik valószìnű komolyabbat akartak. Az igényeitek mások.

2023. máj. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
100%

Miért hagyod, hogy átverjen, ha át akar? Miért írsz, ismerkedsz vele, hogyha lazát keressel? O csak odamegy ahol fogadják. Ha nem tartanád vele a kapcsolatot, akkor nem tudna semmit veled csinálni.

Nem értem mi a probléma, bucsuzz el tőle és kész.

2023. máj. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
Magyarul aki nem tud elég pénzt felmutatni neked azzal akarsz kapcsolatot csak dugni meg baratkozni.. szép!
2023. máj. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:

Azért ismerkedem vele mert még személyes találkozó nem volt és sanszos hogy lenne kémia, ami nekem ritka.

Ha vki felé kémiát érzek az nekem kell(eni fog).

Vele komolyat nem is lehetne. Nálam a távkapcsolat ezt ki is zárja.


Voltaképp megkavar azzal, hogy komolykodik velem. Összezavar.

2023. máj. 30. 12:42
 7/37 anonim ***** válasza:
100%
De nem kell vele ismerkedni és kész. Mi olyan nehéz ezen felfogni? Úristen!
2023. máj. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:

Előadom magam egy bulizós majdnem r.bancnak, erre úgy kezdenek kezelni mint vmi komoly kész nőt vagy "úrinőt".Nem találkoztam még ilyennel.

#5 egy kapsolat komolyságába(lakás családalapozás) ha csak én adok bele a másik nem, azoktól mégis mit akarjak? Nem is keresem már ezeket. Nem fogok én lenni mindig egy kaocsolatban aki hajt fejlődik épul meg én vinni a hátamon az egészet.

2023. máj. 30. 12:45
 9/37 A kérdező kommentje:

#7

Nem találkoztam még vele!!

Ha személyesen nincs kémia nem is fogok vele foglalkozni elhiheted. De ha van akkor meg igen. Mert az nekem ritka kincs ha én akarok vkit!

2023. máj. 30. 12:47
 10/37 A kérdező kommentje:

Ittasan hívtam fel is. Én beszélgetek vele hülyeségeket random összevissza, ő meg komolyan összeszedetten, megtesz mindent eddig amiket kérek és extra udvarias.

Nekem ez új.

2023. máj. 30. 12:49
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!