Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szorongtál már kapcsolatban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szorongtál már kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2023. máj. 31. 00:35
 1/4 anonim ***** válasza:
71%
Hálaistennek nem. Ha huzamosabb ideig szorongaz valamiért a párod mellett, akkor az nem a párod, hanem az ellemséged.
2023. máj. 31. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Rossz kapcsolatban, de a jóban is. Ez a saját gyengeségem, nem is feltétlenül a partner hibája. A mostani kapcsolatom eddig messze a legjobb, de néha megesett így is. Tipikusan mikor olyan témát dobok be a páromnak, amiről tudom, hogy necces, és várom a megfelelő időzítést. Ilyen pl. hogy jelenleg felújítási munkák vannak itthon, de meghívtak egy külföldi hétvégére. Nagyon mennék, és éppen fel is tudnánk függeszteni addig a munkát, de ismerem a páromat, utálja az ilyesmit félbehagyni. Szóval volt bennem némi szorongás, míg egy nyugis alkalommal be tudtam dobni, hogy amúgy mi van. Nyilván fölöslegesen szorongtam, mert nem az a fajta, aki ezen kiakad vagy elküld melegebb éghajlatra, simán megbeszéltük és kész. Azt gondolom aki hajlamos szorongásra, annak nem kell hozzá kifejezetten rossz helyzet, elintézzük ezt mi saját magunknak is 😅
2023. máj. 31. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, de nem a párom miatt, hanem a saját hülyeségemből. Utólag tudom, hogy beszélnem kellett volna a szorongásomról, nem ragaszkodni hozzá, mert ezzel mindkettőnknek csak fájdalmat okoztam.
2023. máj. 31. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Aztán rájöttem ha ilyen miatt szorongok, akkor nem a megfelelő emberrel vagyok.
2023. máj. 31. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!