Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Amikor egy férdi érdeklődik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor egy férdi érdeklődik de komolyodik köztetek a dolog és hirtelen "visszavonul" az természetes?

Figyelt kérdés

Meddig lehet engedni a porázon? Nem vokt szex, egyszerűen csak kezdett mpst már komolyabb szintre lépni az ismerkedésünk és azóta úgy érzem kissé eltávolódott. Olvastam sok helyen, hogy néha bszarnak ettől...

Vajon kell aggódnom, hogy nem talál majd vissza hozzám?



2023. máj. 31. 12:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Ha betojik a komolyabb kapcsolattól, akkor ne sajnáld, ne akard magadhoz szólítani, nem éri meg, mert infantilis, traumái vannak, vagy egyszerűen ő nem is akar komoly kapcsolatot. Kár érte harcolni. Akadnak igazi férfiak, akik nem vonulnak vissza.
2023. máj. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
11%
Mennyi ideje randizgattok? Csak mert szex nélkül én még nőként se mennék bele kapcsolatba.
2023. máj. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
41%
De azert az is arulkodo, hogy porazrol beszelsz. Akkor nem csodalom, hogy visszavonul.
2023. máj. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
72%
Az elején még több vasat tartanak a tűzben. Lehet nem is te vagy a befutó.
2023. máj. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Leginkább attól "bszarunk", ha kiderül, hogy valami alpári, kontrollmániás, neveletlen gyökér nő létére....
2023. máj. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
4. Kik tartanak több vasat? A felső 10% a férfiak közül akik kb megtehetik , a többit levegőnek nézik többnyire vagy barátkoznak velül max..
2023. máj. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem az. Ilyesmi akkor szokott lenni, mikor a másik fél nem viszonozza a dolgokat úgy, nem látszik rajta a lelkesedés. Én is belefutottam már, hogy lelkes voltam, érdeklődő, a másik meg ezt annyira élvezte, hogy elfelejtette nekem is nyújtani. Erősen elgondolkodtam, hogy akarom-e ezt így egyáltalán komolyabbra fordítani, ha nekem semmit nem ad a kapcsolat. Bocs, de elment a kedvem attól, hogy csak én teszek bele effortot és érzelmeket és a másik csak élvezője. Természetesen utána ment a csodálkozás, meg a magyarázat, hogy ő azért nem csinál semmit mert épp én is passzív vagyok.... Hagyjuk már, előtte meg hónapokig kedveskedtem és foglalkoztam vele. Attól, hogy valaki érdeklődik irántad, még nem lesz automatikusan nyert ügyed.
2023. máj. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ket dolog lehet. Az egyik, hogy red flag jott elo. A masik, hogy megijedt az arnyekatol. Mivel eselyes, hogy ezt mar nem fogd tole sem megtudni, igy nyugtathatod magad azzal, hogy nem mert komoly kapcsolatba kerulni veled.
2023. máj. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy elijednek tőle. Csak akkor, ha nem akarnak az adott nővel lenni.
2023. máj. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
82%

Nincs rendbe mentálisan gondolom.

Értelmes ember nem rángatja kapcsolatba, komolyabb ismerkedésbe a másikat ha tudja , hogy nem alkalmas rá a jelenlegi állapota ,ezt intelligenciának hívják.

2023. máj. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!