Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A 20 éves barátnőm heti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 20 éves barátnőm heti rendszerességgel telefonálgat egy 50 körüli bácsival, szerintetek ez nem normális?

Figyelt kérdés

Munka miatt kezdődőt az egész "kapcsolatuk" (akkor még a barátnőm 18 volt) és grafikai munkákat végez neki a könyvéhez. Az elején hetente egyszer egyeztettek a munkáról és mindig kihangosította a telefont, hogy én is haljam, de 2 év eltelte után már egyre gyakrabban hívogatja és elvonul ha ő hívja (fél füllel azért hallom hogy már nem csak munkáról beszélgetnek) és már kettesbe is találkozgatnak.


Számomra a férfi részéről is furcsa hogy felesége van gyereke van és heti 2-3x is hívja másnak a barátnőjét (és valószínűleg ebből egyre több és több lesz), és a barátnőm részéről is hogy miért nem marad csupán munka viszony, neki ez mért nem furcsa?


Egyszerűen nem tudom hova tenni az ilyen férfiakat, undoritónak találom. A barátnőm meg olyan, hogy inkább beletörődik a helyzetbe, és nem akarja megbántani azzal hogy azt hogy nem veszi fel a telefont, de már valamilyen szinten szerintem ő se bánja. Tavalyi balatoni nyaralásunk is abból ált ki, hogy abba a 3 napba kb 3 órát ezzel a bácsival beszélgetett telefonon.


Egyébként ezt elmondtam neki, hogy furcsának találom és annyit mondott, hogy ez teljesen alaptalan meg, hogy ez a bácsi a légynek se tudna ártani olyan ártatlan.


2023. jún. 1. 19:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
32%
Lehet bácsikájának tekinti, lehet másnak.
2023. jún. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Megnyugodhatsz, ha még nem dugja a "bácsi" hamarosan fogja.
2023. jún. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
35%
Gerintofil a csajod.
2023. jún. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
26%
És te ki vagy a történetben? Furcsa, hogy barátnőt írsz, de lehetsz valami barátnő is, te persze nem vagy undorító, hogy beleugatsz más magánügyeibe....
2023. jún. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
33%

"az ilyen férfiakat, undoritónak találom."


Te vagy az undorító féreg!

2023. jún. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A barátja vagyok és 3 éve vagyunk együtt.
2023. jún. 1. 22:32
 7/11 anonim ***** válasza:
45%

Hát öreg szerintem elkapták a barátnőd fingóját.

Vagy pénzért

(egzisztenciális okok miatt)

vagy valami másért cserébe

2023. jún. 2. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
28%

3 éve?

Akkor már várható volt, hogy kíváncsiskodjon mások iránt. Neki a "bácsi" lett szimpatikus.

Attól még dugni fog veled is, ettől nem kell félni.

2023. jún. 2. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
14%
Amúgy az ugye fel sem merült benned, hogy nem csak párkapcsolat, meg dugás lehet két ember között?
2023. jún. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Vannak barátai rajta kívül, de ezt nem tudom hova tenni..
2023. jún. 2. 14:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!