Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Visszahozható a szenvedély...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszahozható a szenvedély egy kapcsolatba? Hogyan?

Figyelt kérdés

Szexuális szenvedélyre, vonzalomra gondolok.


Külön élünk, ő sokat dolgozik, általában fix napokon tudunk találkozni, rövid időre.

Mondhatjuk, hogy szeretői viszony.


Belőlem kialudt az iránta érzett szenvedély. Sokszor megbántott, amik előttem vannak, mennyire fájt.. én igényelném, hogy ő kedveskedjen, lepjen meg, ajándékkal, legyen figyelmes velem, de ő erre nem vevő.



Sokszor mondtam neki, és mindig ugyanaz volt a válasza: csak hisztizem


2023. jún. 6. 23:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem úgy tűnik.
2023. jún. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ebbe már nem hiszem. Neki kényelmes így.
2023. jún. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Kitana. ***** válasza:
100%
Persze, ha megmondod neki, hogy ennyi volt. Akkor van rá esély, hogy elkezd teperni, ami tart maximum 2-3 hónapig, utána ugyanez lesz.
2023. jún. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Velem most 2 pasi csinálja ezt hogy be akarnak tenni valami heti alkalmas nőnek, egész héten megy a small talk(az égvilágon semmi több), de azt várják hogy na majd én hétvégente vagy 2 hetente ráérjek de ilyen félórás sétálós randikra(vagy szexre-de ezt nem mondják)

En ugy vagyok vele amíg egy kollegával vagy egy szomszéddal de sőt amig egy páe bolti eladóval is tartalmasabb a kaocsolatom mint velük, addig én várok. Felőlem mall talkozhatunk a végtelenségig is, amig nem lépnek semmit.


Szóval én ilyenekbe mégcsak bele se megyek, tegyenek bele ők szenvedélyt vagy többet.

2023. jún. 7. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Jav heti 1 alkalmas nőnek

Egy pár bolti eladóval is tartalmasabb a kapcsolatom

2023. jún. 7. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Újítások bevezetése.
2023. jún. 7. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem, mert ő csak szexpartnerként kezelt, de már még meg is unt téged.
2023. jún. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!