Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ki a luxusprosti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ki a luxusprosti a Hamis gyönyör című könyvben? állítólag egy magyar celeb-modell története.

Figyelt kérdés
2010. okt. 13. 17:19
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/129 anonim ***** válasza:
63%
Ambrus Mercédesznek van egy gyereke, szóval ő nem lehet.
2010. okt. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/129 anonim ***** válasza:
95%
Ambrus Mercédesz azért sem lehet, mert azt, hiszem, hogy 1972-ben született. Szalai Vivien azt mondta, hogy 25 és 35 év közötti, meg ha megnyitjátok a linket, amit a második oldalon találtok és végigolvassátok, akkor ő névvel mindent elmond erről. Miért ülne le valakivel megírattatni egy könyvet a névtelenségét kérve?
2010. okt. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/129 anonim ***** válasza:
91%
keleti györgyire szavazok, kor és infók alapján rá illik legjobban a leírás, bár a magyar celeblányok közül akárki lehet.
2010. okt. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/129 anonim ***** válasza:
95%
Keleti Györgyinek van apja, ráadásul miniszter volt, és keleti györgyi annyira közönséges, útszéli prosti, hogy meg sem közelíti a könyvben írtakat.
2010. okt. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/129 anonim ***** válasza:
93%
Keleti Györgyi nemhogy csak messze áll a luxusprostituált fogalmától, hanem az ócska qrvák között is a legócskább
2010. okt. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/129 anonim ***** válasza:
95%
Eszebe jutott még Horváth Éva is, meg esetleg Freire Szilvia
2010. okt. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/129 anonim ***** válasza:
95%
Sajnos a könyvet nem olvastam de összegezve a hölgyről, Szalai Vivien nyilatkozatai alapján: 25-35 év közötti magyar modell, műsorvezető, akinek nem volt jó kapcsolata az édesapjával, nem járhatott főiskolára vagy egyetemre, mert a szülei anyagi lehetőségei nem tették lehetővé- meg amúgy sem érdekelte a tanulás- , aki egészen fiatalon kezdte ezt a "szakmát", nagyon sokszor fürdik (kompenzálva ezzel azt a mocskos pár órát amit a különböző férfiakkal tölt. Budai lakása, sport autója, drága táskái, ruhái vannak.
2010. okt. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/129 A kérdező kommentje:

Freire Szilviáról el tudnám képzelni (tanulmányokban nem stimmel viszont).

Zimány Linda esélyesebb szerintem.

Horváth Éva túl öreg ehhez.Én sokkal fiatalabbat képzelek el, 20-30 év közötti, dekoratív csajt.

Hargitai, Keleti, Kustánczi....úgy közönségesek, ahogy vannak. Az írónő nyilatkozatából egy kevésbé k.rvás nőre asszociálnék.

2010. nov. 2. 10:52
 29/129 anonim ***** válasza:
80%

Sziasztok!

Olvastam a könyvet, és én nagyon a bódy sylvire gondolok, több dolog miatt. A személyleírás a könyvben szőkésbarna haj, sötét szem - na ez tuti meg van változtatva, így akár a sylvi is lehet. Mindenhol delejes, szexi szépség a könyvben - szerintem ez is passzol, mert a sylvi tényleg különlegesen szép és gyönyörű testű, nagy mellű. A könyvben nincs apja a lánynak, de lehet, hogy ez is torzítás, mert a sylvinek van apja, viszont az simán lehet, hogy a kapcsolat hiányos, vagy nem volt igazán jó, nem tudom. Rákerestem a neten az apukára sylvinél, és van egy olyan nyilatkozata az apjának, hogy a lánya fiús, nyurga volt, aki egyszer csak gyönyörű nő lett. Na ez szóról szóra benne van a könyvben szofiról. Meg hát a sylvi is folyton utazgat, luxusautó stb., ami a naptárból nem jön ki:) A szerelem a nős pasival is simán lehet, csak nem tudni róla, a diszkréció miatt. Illetve van egy ismerősőm, aki régen a leroy-ban dolgozott, és rendszeresen ott volt a sylvi, csak mindig más pénzes pasival vacsorázott...

Ami már pár éve nekem szemet szúrt a sylvinél (ami miatt nálam kilóg a sorból a többi csaj közül) az az, hogy a korcsolya tv műsorban smink nélkül szerepelt, illetve a 2010-es naptárja képei is fent vannak a neten, retus nélkül, hát a pocak, meg a bőrgyűrődések itt-ott érdekesek.

[link]

Ebből nekem az jön le, hogy a sylvi önbizalommal nagyon el van látva, hogy ő még ezt is megengedheti magának - hiszen így is a legjobb, legkeresettebb. Illetve ez az önbizalom, exhibicionizmus is egybevág azzal, hogy a története is kikívánkozik belőle - így lett ez a könyv.

Stílusa is van a csajnak - ahogy a könyv főszereplőjéről is ezt írták.

Szóval nekem nagyon gyanús, hogy ez az ő története.

Bár néha gondolok még Horváth Évára, na ő talán finomabb nő, mint a sylvi (a könyv finom úrinősre írja le szofit), és minden mindig méregdrága rajta. Talán annyi a különbség, hogy a sylviről sztem mindenki tudja, kicsoda, micsoda, míg a horváth évára talán jobban passzol az, hogy meglepődnénk, ha tudnánk.

Viszont a sztori lehetne akár bármelyik glam modellé, akiktől igazából sosem látunk modell-munkákat, csak meztelen fotókat... Annyi csak, hogy azért nem a fiatalabb arcokra kell gondolni, hanem az "idősebb" bódy sylvi, horvát éva, hargitai bea hullámra. (nekem azért még a bea is gyanús)

Mit szóltok?

2010. nov. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/129 anonim ***** válasza:
93%
Szia kérdező, most látom, amit írtál. A könyvben van egy jelenet, ahol írja, hogy a szereplő 30-on túl van!
2010. nov. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!