Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak negatív tapasztalataito...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak negatív tapasztalataitok nyelvpc viselésével kapcsolatban? Akár orális szex, smárolás, vagy egyéb okok miatt.

Figyelt kérdés

Fájdalmas volt amikor szúrták?

Mennyi idő után gyógyult be teljesen?


2010. okt. 14. 15:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem fájt,csak utána pár napig,míg dagadt is volt. Hátránya annyi,hogy ha fém van benne tönkreteszi a fogaid.meg a műanyagra sem jó ráharapni
2010. okt. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A fitymám beleakadt a barátnőm pcjébe, és úgy kellett kioperálni :S A kórházban furin néztek ránk :S
2010. okt. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nekem 8éve van piercingem és semmi pénzért nem válnék meg tőle. Az orális szex is nagyon jó így. Van tapasztalatom arról is,hogy milyen ha nekem csinálják és csak pozitív visszajelzéseket kaptam mikor én csináltam. Viszont amikor szúrták 3 napig be volt dagadva és kellett pár fájdalomcsillapító is.

24éves lány

2010. okt. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
és milyen fájdalomcsillapító? tabletta v vmi folyékony érzéstelenítő?
2010. okt. 14. 21:25
 5/11 anonim ***** válasza:
Egyszerű vény nélkül kapható bogyó. Vagy lidokain spray, bár szerintem az már túlzás...
2010. okt. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
igaz nekem nincs pc-m de a csók az nagyon jó nyelvpiercinges sráccal :) persze csak akkor ha alapból jól csókol
2010. okt. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

nekem semmi baj nem volt vele, a piercingjeim közül ez gyógyult a leghamarabb, 3 nap után már nem fájt, az első nap tejes dolgokat is ettem.

kellett pár nap míg megszoktam h a számban van:D és 3 napig nagyon furcsán ettem, óvatos voltam.


beszélni 3 hétig furcsán beszéltem =DDD de utána megerőltettem magam és elkezdtem gyakorolni az ábécét:D azóta nem vagyok pösze:D


semmi gondom nincs vele még csak fél éves de imádom, nem bántam meg.


szexel kapcsolatban nem tudok nyilatkozni, csóknál csak annyit tudok, hogy még több csókot akart a fiú.


L/16 imádom, nagyon jó(L) =DD

2010. okt. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Doksi válasza:

1 honapja van nyelvpcm. friss elmeny a szuras.

nem faj(t) egyaltalan, csak az a 4 napos bedagadt nyelv nem kényelmes.

nem tudsz enni./fogytam 1,5 kilot/ ^^

nem tudsz rendesen beszélni/vidam percek a tobbieknek/

de...

masok szerint alapbol is jol smarolok.

na ettol állitolag mégjobb^^ oral detto

kajalni rendesen tudok már. beszéddel nincs probléma.


hidd el megéri!


19/F

2010. okt. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Doksi válasza:

ma 15:14


Nem probalnad meg megy masik nyelv pc-s sraccal?;)

ugy még nem smaroltam h a masiknak is nyelvpiercinge van :P

2010. okt. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

köszi:) ma megicsáltattam, reggel 10:30kor,de azóta semmit nem változott a nyelvem.


Még egy fonti kérdés! Minden nap ellenőrizni kell a pc- menetét.. asszem a csávó alul tekerte be akkor csak azt kell megnéznem, h szoros e vagy a felső golyót is?

2010. okt. 16. 15:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!